Yeni Konular

İstanbul Esenyurt’ta iki yerde ses bombası patladı 11 Nisan 2011

İstanbul’da Esenyurt’ta aile sağlığı merkezi ve bir markete ayrı ayrı bombalı saldırı düzenlendi, ölen ya da yaralanan olmadı. Esenyurt?ta aile sağlığı merkezinin önüne bırakılan parça tesirli bomba büyük bir gürültüyle patladı. İkinci patlama ise bir marketin önünde yaşandı. Her iki patlamada da ölen ya da yaralanan olmadı.

İlk patlama Ahmet Arif Caddesi?nde bulunan bir marketin önünde meydana geldi. Marketin önüne kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bırakılan ses bombası büyük bir gürültüyle patladı. Patlamada ölen ya da yaralanan olmadı. Olay yerine çok sayıda asayiş ve terör polisi sevk edildi. Polisler çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Olay yerinde polisin incelemesi sürüyor.

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNE PARÇA TESİRLİ BOMBA

İkinci patlama Esenyurt Aile Sağlığı Merkezi?nin girişinde meydana geldi. İçine bilye ve benzeri materyallerin yerleştirildiği parça tesirli bomba büyük bir gürültüyle patladı. Patlama sırasında olay yerinden geçenin olmaması büyük bir faciayı önledi. Yaralanma ve can kaybının olmadığı olay çevrede büyük korku yaşattı. Olayın hemen ardından bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Olay yerini güvenlik kordonu ile çeviren polisler detaylı inceleme yaptı. Polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Görgü tanığı çocuklar patlama sırasında büyük bir gürültü duyduklarını ve çok korktuklarını anlattı.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir