Yeni Konular

İstanbulda 8 haziran okullar tatil edildi mi

8 haziran 2010 İstanbul sokakları göle çevrildi.Dün fazla yağmur yağmamasına rağmen okullar tatil edilmişti.8 Haziran okulların durumu Meb çevrildi fakat akşam ve sabah itibariyle bir açıklama yapılmadı.İstanbulda sabah saatlerinde etkili olan şiddetli yağış yüzünden gözler okulların tatil edilip edilmeyeceğine çevrildi.Zaten veliler çocuklarını okula göndermedi. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, sağanak yağmurun Anadolu yakasında etkili olduğunu belirterek, ”İlçe milli eğitim müdürleriyle görüşüyorum. Henüz okulların tatil edilmesi yönünde kararımız yok” diye açıkladı.

İstanbul güne dünün neredeyse üç katı daha şiddetli yağışla uyandı. Başta, Kadıköy, Üsküdar, Pendik ve Tuzla başta olmak üzere hemen hemen tüm Anadolu yakasında etkili olan sağanak yağmurla birlikte bir çok ev ve iş yerlerini su bastı. Sabahın ilerlerleyen saatlerinde yağmur Avrupa yakasında da etkili oldu ve Fatih’te Fevzi Paşa caddesinde rögar kapakları yağmur suyunu taşıyamadı ve taştı.

OKULLAR HENÜZ TATİL EDİLMEDİ

İstanbul sokakları göle çeviren yağışla birlikte gözler okulların tatil edilip edilmeyeceğine çevrildi. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, sağanak yağmurun Anadolu yakasında etkili olduğunu belirterek, ”İlçe milli eğitim müdürleriyle görüşüyorum. Henüz okulların tatil edilmesi yönünde kararımız yok” dedi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir