Yeni Konular

İstanbul’da kar yağışı başladı 9 Şubat 2012

9 Şubat 2012 sabahı Kar yeniden İstanbul’da etkili olmaya başladı. İstanbul’da dün gece yarısından sonra etkisini artıran kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Son yılların en soğuk kışını geçiren İstanbul’da birkaç günlük aradan sonra hava sıcaklığı yeniden düştü. Hafta sonunu bahar havasında geçiren İstanbul’da gece yarısından itibaren kar yağışı tekrar başladı.Özellikle Trakya kesiminde Silivri Çatalca ve İstanbul’un simge mekanları Sultanahmet, Çamlıca, Boğaz Köprüsü ve Taksim Meydanı beyaza büründü. Vatandaşlar gece geç saatlerde Taksim Meydanında yağan karın keyfini çıkardı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler trafikte aksama yaşanmaması için şehrin önemli bölgelerinde önlem aldı. Öte yandan kar yağışının sabah saatlerinden itibaren etkisini artırarak devam etmesi bekleniyor.

Ege Bölgesi?nde karla karışık yağmur ve kar yağışlı devam ediyor. Cuma ve Cumartesi yağış kesilecek ve sıcaklık artmaya başlayacak. Akdeniz?de ise sağanak yağış etkisini sürdürüyor ancak cuma günününden itibaren etkisini yitirecek. Isparta çevrelerinde ise kar yağışı var.

İç Anadolu?nun tamamı kar yağının etkisi altında. Cuma günü zayıflayarak devam edecek. Eş zamanlı olarak sıcaklık sıfırın altına iniyor. Gündüz değerleri -1 ,-2, -3?lerde olacak. Don ve buzlanmaya dikkat edilmesi gerekiyor

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir