Yeni Konular

17 Şubat 2012 İstanbul’da okullar tatil mi kar tatili var mı

17 Şubat 2012 İstanbulda kar tatili olan ilçeler,Ankarada kar tatili,okullarda kar tatili olan iller hangileri, 17.02.2012 hangi illerde ilçlerde okullar tatil, Ağrıda Antalyada, Adıyamanda, Van da okullar nerelerde tatil oldu,Isparta okul tatili 106 Şubat 2012, Diyarbakır, Van, Sivas, Muş, Kırklareli, Şırnak, Hakkari, Çorum ,Malatya,Konya, Sivas,Çanakkale, Adana, Gaziantep, Isparta, Sivas, Tokat, Muş ta kar ve kötü hava şartları yüzünden tatil olan yerler nereleri
Meterolojiden alınan son haberlere göre İstanbul?da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor. Özellikle yarın sabah saatlerinde etkisini artıracak olan kar yağışının Anadolu yakasında daha etkili olması bekleniyor.İstanbul?da şuan için bir tatil yok ama 17 Şubat 2012 cuma günü valilikten bir karar çıkabilir.Çünkü Thy 17 Şubatta gelecek olan yoğun kar nedeniyle 40 uçuş seferini iptal etti

Ankara kar yağışına teslim oldu Ankarada okullar tatilmi. Ankarada okullar tatil mi Başkent’te beyaz esaret. Başkent Ankara bu gün beyaz kabusu yaşadı. Öğle saatlerinde Ankara’yı etkisi altına başlayan kar yağışı şiddetini arttırarak akşam saatlerine kadar devam etti. Ankara’da yağan kar nedeniyle okullarından ve işlerinden evlerine dönmeye çalışan bir çok kişi trafiğin tıkanması sonucu evlerine yürüyerek gitmek zorunda kaldı. Özellikle Ankara’nın yüksek kesimlerinde Çankaya Dikmen ve Keçiören Bağlum gibi yerlerde kar kalınlı neredeyse yarım metreye ulaşmış durumda.

Ankara’da ki yoğun kar yağışı nedeniyle Ankara’da okullarda eğitim gören öğrencilerin ve onların velilelerin gözü kulağı Ankara Valiliğinden gelecek Ankarada okullar tatil mi değil mi ? sorusuna verilecek açıklamaya kilitllendi. Sitemizde yer alan Ankara’da kar yağışı haberlerine yorum yapan bir çok öğrenci velisi ve öğrenci Ankarada yarın okulların tatil edimesini istiyor. Ancak şu saat itibarı ile Ankara Valiliğindan Ankaradaki okulların tatil olup olmayacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kutahya Simavda 17 Şubat okullar tatil

Olumsuz hava şartları eğitim öğretimide vurdu yoğun kar yağışı nedeniyle bazı illerde okullar tatil edildi. Okullar Tatilmi. Kar tatili olan iller hangileri. Kar tatili olan iller bu haberde. Okullar Tatilmi. Okullara kar tatili molası. Okullar tatil mi 2012.

Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları tüm yurtta hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken bazı illerde kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. İşte Kar Yağışı nedeniyle okulların tatil edildiği o iller.
Kar yağışı eğitim öğretimide olumsuz etkiledi. Yoğun kar yağışının olduğu illerde okullar tatil edildi.
İşte kar yağışı nedeniyle okulların tatil edildiğiği illerimiz..

Kütahya’nın Simav İlçesi ve çevresini etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle eğitim- öğretime yarın için ara verildi.Kütahya’nın Simav İlçesi ve çevresini etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle eğitim- öğretime yarın için ara verildi.

Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belediyeden yapılan anonsla kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilemesi nedeniyle 17 Şubat 2012 Cuma günü ilçe merkezi ve köylerinde eğitime bir gün süreyle ara verildiği bildirildi. Saat 17.00’de yapılan anonsta, yoğun kar yağışı ve tipinin ulaşımı etkilemesi nedeniyle ilçe merkezi, bağlı belde ve köylerde okul öncesi eğitim kurumları, ilköğretim okulları, liseler ile Yaygın eğitim kurumlarında eğitime 17 Şubat 2012 Cuma günü için ara verildiği vurgulandı.

NİĞDE KAR TATİLİ

Yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti dolayısıyla iki ilçeDe ve iki kasabadaki okullar tatil edilmiştir.Ayrıca; geçirdikleri trafik kazası ve olumsuz hava şartları dolayısıyla YILDIZTEPE KASABASI ve HACIABDULLAH KASABASI’ndan bulunan okullarımız 2 (iki) gün (Perşembe, Cuma) günleri tatil edilmiştir.

ARDAHAN

Ardahan merkez ve köylerinde, eğitime iki gün ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bölgede kar yağışı ve tipinin etkili olduğunu belirterek, çok sayıda köy yolunun ulaşıma kapandığını söyledi.Eteker, ”Kar yağışı ve tipi nedeniyle il merkezi ve merkeze bağlı köylerdeki ilköğretim okulları ve liselerde eğitime iki gün ara verdik” diye konuştu.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir