Yeni Konular

İşte IE11’in gücü!

İşte IE11'in gücü!

Internet Explorer 11, 100 sekme açabiliyor!

Windows 8.1’in çok konuşulmayan önemli yeniliği Internet Explorer 11’de bakın ne yetenekler varmış!

Windows 8.1’in önizleme sürümü geçtiğimiz haftalarda ortaya çıksa da, güncellemeyle birlikte gelen Internet Explorer 11 hakkında henüz çok fazla şey yazılmadı, konuşulmadı. Microsoft ise IE11 hakkında yayınladığı yeni blog gönderisi ve videolarla bu sessizliği bozmaya karar verdi.
 
Microsoft’un blog’unda paylaştığı bilgilere göre Internet Explorer 11, 100 sekmeyi rahatça aynı anda açabiliyor ve bu sırada sisteme hiç de yük bindirmiyor. Bunun yanında sekmelerini ve adres çubuklarını her zaman görmek isteyen kullanıcılar, bunu Ayarlar’dan “Adres çubuğunu ve sekmeleri her zaman göster” seçeneğini etkinleştirerek yapabiliyorlar.
 
Bunun yanında IE11’de yapılan optimizasyonlar, bir web sitesinin adını yazmaya başladığınızda size gösterilen önerileri daha isabetli hale getiriyor. Microsoft’a göre bu önerilere web sitelerinin belirli bölümleri ve hatta Windows Store’dan uygulama önerileri bile dahil ediliyor.

teknoloji

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir