Yeni Konular

İşte uyanıkların yeni geçim kapısı!

İşte uyanıkların yeni geçim kapısı!

Sosyal paylaşım sitesi Twitter, kimi uyanıkların geçim kapısı oldu.

Twitter’da takipçi sayısını artırmak isteyenler bunun için para ödüyor. İnternet üzerinden örgütlenen bazı siteler, parayla takipçi ve retweet satmaya başladı. Öyle ki, tercihe göre ister Türk, ister yabancı takipçin olabiliyor. Piyasada 500 Türk takipçi için 8.9 TL istenirken, 30 bin yabancı takipçi için ise 99 TL talep ediliyor. Bu siteler, kredi kartı ya da EFT ile yapılan ödemelerde, anında binlerce takipçi garantisi veriyor. İnternette yer alan ilanlarla, “Tamamı Türk 500 takipçi 8.90 TL.
 
Hızlı teslimat 10 bin retweet 99 TL” gibi kampanyalar düzenleniyor. 1 ay sabit tutma garantili 15 bin yabancı takipçi 40 TL’ye satılıyor. İsteyen, İnstagramhesabı için de takipçi satın alabiliyor. İnstagram kampanyasına göre ise 25 bin takipçi ve 25 bin beğeni 59 TL’ye satılıyor.
 
GOLD ÜYELİK VE PAKET SEÇENEKLERİ
Takipçi satın alan üyelerde gold üyelik seçenekleri de bulunuyor. Gold üyeler, biraz daha fazla ücret ödeyerek daha fazla takipçi, retweet ve favori garantisine sahip oluyor. Sitelerde, takipçilerin hesaplarının kapanma sorunu olmadığı, takipçilerin tamamının gerçek ve aktif olduğu gibi garantileri de veriliyor.
teknoloji

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir