Yeni Konular

Kadınları Etkilemek İçin 8 Yöntem

16-05-2015_115817Kadınları Etkilemek İçin 8 Yöntem (Bonus – Gifli)

Kadınları etkilemek için birçok yol deniyorsunuz ama olmuyor değil mi? Sokakta, cafede, metroda ya da o gıcık olduğunuz adamların yanında akıllı ve güzel kızların olduğunu görüyorsunuz. İşte çıldırma noktasına geldiğiniz an. Şimdi gelelim kadınları etkileyen en başarılı 8 yönteme;

 

 

 

 

KENDİNİZ OLUN

giphy

İlk başta beyaz atlı prensi gibi davranabilirsiniz tabi ki ama dürüst olun nereye kadar. Bir gün rüyadan uyanınca beyaz atınız ortadan kaybolup özünüze döndüğünüz zaman, pamuk prensesinizin de kötü kalpli yürek yiyen bir cadıya dönüşecektir. Bu tip durumlardan kaçınmak için ikinci tavsiyemizle kendinizi pekiştirerek kendiniz olun her zaman.

 

KENDİNİZİ SEVİN

KENDİNİZİ SEVİN

Bir kadını sevmeden önce kendiniz sevin ki kendinize olan öz güveninize ve size hayranlık duysun. Kadınlar kendilerini seven erkeklere şefkatle değil, hayranlıkla ve ulaşılması güç gözüyle bakarlar. Tabi dengeyi korumak size kalıyor. Kimse size egonuzla karşı tarafı ezin demiyor. Bunun yerine yeterince özgüven sahibi erkekler karşı tarafı centilmenliği ile kendi dünyalarının merkezine davet edebilirler.

 

KİŞİSEL ALANLARINIZI BELİRLEYİN

kisisel-alanlar

İşte bir sonraki önerimiz; kendi merkezinizi oluşturun ve içeri partneriniz davet edin. İkili ilişkilerin bu kadar yorucu ve kırıcı olmasının en önemli sebeplerinden biri karşı tarafı merkez haline getirmemiz ya da tam tersi sürekli merkezin dışında bırakmamızdır. Hâlbuki bu sizin anınız ve diğer herkes bu anın davetlisi. Misafirinize ne kul köle olun, ne de dışlayıp kaba davranın. Bu ince çizgiyi yakalayabilir ve karşıya hissettirebilirseniz o kadın sizden vazgeçmek istemeyecek ve sizinle kendi dairesini birleştirmek isteyecektir.

 

HER KONUDA RAHAT DAVRANIN

rahat-ol

Kişisel özellikleriniz bazı şeylere müsaade etmeyebilir ama kadınları etkileyebilmek için dengeyi kaçırmamak gerek. Misal; temiz bir insansınızdır ve düzeniniz önemlidir, ama bunu bastıra bastıra söylemenize ve karşı tarafın gözüne sokmanıza gerek yok beyler. Küçük nüanslarla belli edin bu halinizi, örneğin masada otururken kol düğmeleriniz varsa ve onları hafifçe düzeltin belli aralıklarla. Emin olun titiz bir bayansa karşınızdaki dikkatini çekecektir ve hafifçe gülümseyecektir.

 

TAHMİN EDİLEMEZ HAREKETLER YAPIN

TAHMİN EDİLEMEZ HAREKETLER YAPIN

İsterseniz buna sürpriz diyebilirsiniz ama anlatmak istediğimizi tam olarak sürpriz kelimesi karşılamamaktadır. Kadınların doğası biraz komplikedir ve karmaşık olan her şeyi çözmeyi severler aslında. Onlara kendiniz açmak ve önlerine sürmek yerine ipuçları verin, böylelikle gününün belli bir saatini size ayırıp sizi düşünecektir.

 

SAYGILI OLUN

saygili-olun

Yukarıda yazılanları yaparken bencil, ben merkezli ve kibirli bir adama dönüşmeyin. Karşınızdakinin de bir birey olduğunu ve dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini unutmayın. Bu yüzden onları anlamaya değil anlaşmaya çalışın. Karşılıklı ortak paydalar yaratın kendinize.

Örneğin, o doğayı seviyor siz de gezmeyi seviyorsanız; bir bisiklet turu harika bir paylaşım olur. Aynı zamanda yalnız kalıp baş başa vakit geçirebileceğiniz romantik bir randevuya da dönüştürebilirsiniz.

 

İLK HAMLEYİ YAPMAKTAN KAÇINMAYIN

ilk-hamleden-kacinmayin

Partneriniz olmasını istediğiniz kişiyle bir, iki kere buluştunuz ve size yakın davrandığını fark ediyorsanız artık muhafazakar davranmanızın bir anlamı yok. Eğer gözlerinizin içine bakıp gülümsüyor ve sonra gözlerini dudaklarınıza kaydırıyor, ellerini sürekli masanın üstünde kol ya da el hizanızda tutuyor ya da sıklıkla dudaklarınızı inceliyorsa emin olun sizden ilk hamleyi bekliyordur. İlk hamleyi yapacak cesaretteki kadını bulmak çok zor. Bu yüzden bu sinyalleri alınca onları daha fazla bekletmeyin çünkü bu kadının özgüvenini darmadağın edebilir.

 

ARTIK GERİSİ SİZE KALMIŞ

ilk-hamle

Artık istediğiniz kadınla beraber olabilmek, devam etmek ya da etmemek size kalmış. İlk aşamalar atlatıldıktan sonra heyecanı ve ateşi korumak için en temel kuralınız zaten kendiniz olmanız ve kendinize güvenmenizdi. Bundan sonrası sizin değil ikinizin elinde. Bol şanlar.

Not: Bu bahsettiklerim her kadın için değil güçlü, bağımsız, ne istediğini bilen, kendine güvenen, biraz deli ama akıllı kadınlar için geçerlidir.:)

 

BONUS TÜYO – ÇOK PARANIZ VARSA

yada-cok-paraniz-varsa

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Pokemon Go Haberleri ve Geyikleri

Pokémon Go insan yaşamında hareketlilik katan ve akıllı telefonlar ile oynanacak güzel bir oyun olarak …

Bir cevap yazın