Yeni Konular

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi randevu alma sistemi

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi  randevu alma sistemi, Kanuni online randevu nasıl alınacak, Kanuni Sultan hastanesi internet tandevu sistemi, Kss randevu alma yeri

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi için en erken 1 gün sonrası için randevu alabiliyorsunuz.Randevu alınan saatin en az 30 dakika öncesinde randevunuzu iptal etme hakına sahip oluyorsunuz.İsteseniz  başka tarihli randevu alabiliyorsunuz.Bir sağlık kurumunun belli bir polikliniğinden, bir gün içinde en fazla 1 randevu alınabiliyor. Bir günde bir sağlık kurumundan farklı poliklinikten alınmak kaydıyla en fazla 2 randevu alınıyor. Telefonla kendinize ve yakınlarınıza her aramada toplamda en fazla 4 randevu alma hakkına sahip oluyorsunuz
Altınşehir, Turgut Özal Cd. No:1 34306 Halkalı / Küçükçekmece / İstanbul

  Tel: 0212 404 15 00 , Tel: 0212 495 59 20

  Randevularınızı www.aymoli.com artık 26 Mart 2012 Pazartesi tarihinden itibaren 182 nolu telefon numarasından ya da Merkezi Hastane Randevu Sistemi internet sitesinden almanız gerekmektedir.

  İnternetten Randevu almak için tıklayınız

   

  ALO 182 aranarak randevu alma

  Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
  182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
  Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
  Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

  [pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.redmoli.com/wp-content/uploads/2012/07/online-hastane-randevu-300×225.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=9_aQLAIEbAo[/pro-player]Randevu nasıl iptal edilir?

  ALO 182 aranarak;

  Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az yarım saat önce yapılmalıdır.
  182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
  Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

  Web’den randevu iptali nasıl olur

  MHRS Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

  NOT: Vatandaş öncelikle hastanede (MHRS) Hasta Kabul standında giriş işlemleri yapacağından yeterli bir süre önce (örn. 10-20 dak. önce) hastaneye gidilmelidir

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

3 yorumlar

 1. çocuk gasteenronleji bölümü rendevu alma

 2. cocuk gelisimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir