Yeni Konular

Kar tatili olan okullar iller ilçeler 29 Şubat 2012 – 1 Mart 2012

29 Şubat 2012 İstanbulda kar tatili olan ilçeler,Ankarada kar tatili,okullarda kar tatili olan iller hangileri, 29.02.2012 hangi illerde ilçlerde okullar tatil, İstanbul?da okullar tatil mi?

İstanbul ve Başkent Ankara kara teslim oldu.Akşam saatlerinde İstanbul?da başlayan kar yağışı, gece boyunca devam etti. Yağışın etkisini artırarak sürmesi bekleniyor.Fakat Ankara ve istanbul valiliğinden kar tatili ile ilgili bir açıklama gelmediTekrardan ülke genelini etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava bazı illerde eğitime ara verilmesine sebep oldu. İşte kar yağışı yüzünden okulların tatil olduğu iller;

29 Şubat 2012 İstanbul da kar tatili var mı
İstanbulda akşam saatlerinde başlayan kar etkiliolmaya başladı.Fakat valilikten henüz kar tatili için bir açıklama gelmedi

29 Şubat çarşamba Karabükte okullar tatil oldu
Karabük Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kent merkezi ve ilçelerde yoğun şekilde devam eden kar yağışı sonrası Karabük merkez, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu ve Yenice ilçelerinde okulların 1 gün süreyle 29 Şubat çarşamba tatil edildiği bildirildi.

29 Şubat 2012 Çarşamba Ankarada henüz valilikten okul tatili ile ilgili açıklama gelmedi
Türkiye genelinde etkili olan soğuk ve karlı hava, Ankara?da da etkisini göstermeye devam ediyor. Sabah saatlerinde başlayan kar etkisini giderek arttırırken trafiği de olumsuz etkiledi. Kısa süre içinde şehri beyaza bürüyen kar iş çıkışında vatandaşlara eve dönüş yolunda zor anlar yaşattı. Özellikle kar lastiği ve zincir kullanmayan araçlar trafiğin sıkışmasına sebep olurken, bazı toplu taşıma araçları da yolda kaldı. Karla kaplı yollarda sürücüler zor anlar yaşarken, kontrolden çıkan bazı araçlar kazalara sebep oldu. Yokuşlardan çıkamayıp kayan sürücüler vatandaşlar yardımıyla ilerlemeye çalışırken, Ankara Büyükşehir Belediyesi?ne ait kar küreme ve tuzlama araçları karı temizleme çalışmalarına hız verdi. Kar çilesi şu saatlerde halen devam ediyor.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir