Yeni Konular

Karınca Nasıl Beslenir?

Benim gibi karıncaları zararsız , minik oldukları için seviyorsanız helede beslemek istiyorsanız size bazı püf noktalar vericem. İyi okuyuyun.

Karınca ufak ve zararsızdırlar ama bir o kadarda gezgindirler , yanlışıklı elinizden kayıp yere düşen bir şeker o evin karınca istilasına uğruyacağı anlamına gelir. Karıncalar koloni halinde yaşarlar yeraltı mekanlarında kalırlar. Her karınca kolonisinde bir kraliçe karınca yaşar. Bu kraliçe karınca koloninin soyunu devam ettirir , kraliçe karınca olmadan koloni hayatta kalamaz. O yüzden bir karınca çiftliği kurmak istiyorsanız kraliçe karıncayı kolonisinden koparmayın ya da koloniyi olduğu gibi alın.

2015-09-21_135941

Karınca Nasıl Beslenir? sorusunu soruyorsanız ilk önce size lazım olan şey bir karınca evi. O ne? Derseniz, özel bir jel sayesinde karıncaların ne yaptıklarını görebileceksiniz. Bu karınca evini sipariş etmek için çeşitli alışveriş siteleri var. İnternetten kolayca getirtebilirsiniz. Herşeyi yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp onları izleme keyfine bakın.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Kedi Maması Seçimi

Evcil hayvan beslemenin oldukça faydalı olduğu yapılan araştırmalarca kabul edilmiş bir gerçektir günümüzde. Hal böyle …

Bir cevap yazın