Yeni Konular

Kerem Bürsin Kimdir ?

kerem-bursinKerem Bürsin ‘in GQ dergisine yaptığı çok özel ve merak edilen röportajdan bazı önemli kesitleri sizin için paylaşıyoruz.

Yarın da beni isteyecekleri ne malum?

Son dönemin en popüler oyuncularından Kerem Bürsin, en çok satılan GQ dergisinin Kasım sayısına da kapak oldu. Teksas’tan Los Angeles’a ve oradan da İstanbul’a uzanan tüm hikayesini ve de adan z ye tüm oyunculuğa bakışını dergiye anlattı. Bizler bu dergideki çok özel röportajın bir kısmını sizlere aktarmak istiyoruz.

Kerem Bürsin, 1987 de İstanbul’da doğmuş fakat İstanbul dahil hiçbir ilde veya da ülkede bile, üç yıldan daha uzun süre kalamamıştır. Daha 10 aylıkken İskoçya’ ya taşınan aile ile birlikte başlayan tüm bu ülkeler arasındaki transfer macerası nedeni ise Kerem’in uluslararası bir petrol şirketinde çalışıyor olan ve ODTÜ’lü bir mühendis olarak bilinen babası.

OKUL HAYATIM ÇOK ŞEY KATTI

Kerem Bürsin, babasının en başlarda tiyatroyu ana meslek olarak seçmesini çok fazla istemediğini de söylüyor ve;

”Babam hep garanticidir, annemse daha esnektir kararlarımız konusunda… Nitekim benim bir yandan oyunculuk eğitimi almak için yanıp tutuşurken, bir yandan da pazarlamaya ilgi duyduğumu bilen annem meğer boş durmamış, benim için okul araştırmış. Araştırmaları onu Boston Emerson College’a yönlendirmiş. Burada çift anadal yapıp oyunculuğun yanı sıra pazarlama eğitimi de alabiliyorsun. Okul hayatım bana çok fazla şey kattı.” demiştir.

Kerem Bürsin , Güneşi Beklerken dizisi ile genç kızların hayranı olduğu bir oyuncu olmuşken, şeref meselesi dizisi ile bu başarını arttırmayı planlıyor. Bakalım Şeref Meselesi sizisinde Bürsin bu başarını katlayabilecek mi ?

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates M.Ö. 5.yy. da ( 469 – 399 ) yaşamış İlk Çağ felsefesinin önemli filozoflarından …

Bir cevap yazın