Yeni Konular

Lefkoşa’da Masaj

cba62dbf692c83ecaa46988444e5b539Lefkoşa’da Masaj
Uzun bir çalışma temposunun ardından, günün yorgunluğunu atmak için çoğu insan masaj ve spa salonlarına gider. Masaj kaslarınızı gevşetir ve rahatlamanızı sağlar. Bunun yanında tedavici edici masajlar da bulunur. Bazı doktorlar fizik tedaviyle birlikte masajı da önerebilirler. Fakat küçük yaşta masaj yaptırmaya başlamak sakıncalı olabilir. Çünkü masaj bir nevi bağımlılık yapar ve çocukların kemikleri için iyi değildir. Bunun yanında yetişkinler için masaj son derece rahatlatıcı ve sakinleştirici bir özellik taşımaktadır. Çoğu insan masaj ve spa için bunların lüks olduklarını düşünebilir. Ancak masaj ve spa lüks değil aksine bir gerekliliktir. Peki Lefkoşa’da masaj yaptırmak için, spa ve sauna için nerelere gidebiliriz?
Çoğu turizm mekanında olduğu gibi Lefkoşa’da da oteller masaj ve spa hizmeti sunmaktadırlar. Masaj hizmeti sunan sağlık merkezleri de bulunur. Fakat bunların yanında bir de masaj ve spa salonları vardır. Bazı güzellik salonları da müşterilerine masaj seçeneği sunmaktadır.

 

cba62dbf692c83ecaa46988444e5b539
Lefkoşa’da masaj hizmeti sunan yerlerden biri olan Fizyo Life Sağlık Merkezi Lefkoşa’nın Ortaköy ilçesinde bulunuyor. Tedavi edici masaj ve sauna gibi birçok hizmet sunan sağlık merkezi genel olarak rehabilitasyon hizmeti vermekte. Ortaköy’de bulunan diğer bir yer ise Senyoritta Beauty Salon (Senyoritta Güzellik Salonu). Burada komple masaj mevcut. Sedat Kuaför ve Glow Nail Studyo (Glow Tırnak Stüdyosu) da Ortaköy’de bulunuyor ve isimlerinin aksine spa- masaj hizmeti de veriyor. Beauty Line ve Jozefin Kuaför& Güzellik Salonu Yenişehir’de masaj, cilt ve vücut bakımı hizmeti veren yerler. Bunların yanında Gelibolu’da Prenses Hair, Nail& Skin Care (Prenses Saç, Tırnak ve Cilt Bakımı), Göçmenköy’de de Sabina Health& Beauty Salon (Sabina Sağlık& Güzellik Salonu) müşterilerine cilt bakımı ve masaj hizmeti sunmaktadır.

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Eskişehir Tanıtım Gezilip Görülecek Yerler

Eskişehir Tanıtım Gezilip Görülecek Yerler

İç Anadolu’nun incisi Eskişehir son dönemlerdeki gelişmesi ve bir o kadar popüler olması ile beraber …

Bir cevap yazın