Yeni Konular

Makyaj İle Burun Küçültme – Video

makyajla-burun-kucultmeMakyaj İle Burun Küçültme 

Burnunuzun olduğundan daha küçük görünmesini isteyenlerdenseniz öncelikleaydınlatıcı kullanmanız gerekmektedir. Burnunuzun kanat kısımlarından başlayarak aşağıya doğru sürdüğünü aydınlatıcıyı iyice yedirmelisiniz. Bu uygulama sonrasında aydınlatıcının yan kısımlara doğru taşmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ardından cilt tonunuzdan 3 ton koyu fondöten aracılığı ile burun kemiklerinize doğru hat çekmelisiniz. Uygulamaya alacağınız bu hattın kaş başlangıcı ile uyum içerisinde olması doğallığın korunması adında büyük önem taşımaktadır.

makyajla-burun-kaldirme

Ön plana çıkan çizgilerin belirsiz olması adına far fırçası aracılığı ile fondöteni dağıtmanız gerekmektedir. Burnunuzun üst kısmına ise pudra sürmeniz gerekmektedir. Bu adım fondöten ve aydınlatıcının birbirine karışmasına imkân tanıyacaktır. Dilerseniz sünger yardımı aracılığı ile de ön plana çıkan çizgilerin yumuşatılmasını sağlayabilirsiniz. Son adımda ise burnunuzun üst kısmına parıltılı aydınlatıcılar aracılığı ile küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. İşleme alacağınız bu uygulamalar burnunuzun olduğundan daha küçük görünmesini sağlayacaktır.

makyaj-ile-burun-duzlestirme

Makyajınızı kusursuzlaştırmak adına göz kapaklarınızda ön plana alacağınız far tonlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız şeftali tonlarından yararlanabilirsiniz. Allık uygulamasında ise ışıltılı tonları geri plana alarak bronz tonlara yönelmeniz gerekmektedir. Hem böylelikle natural görünümün de elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz. Doğal bir görümün vazgeçilmezleri arasında yer alan gülkurusu ya da ten rengi ruj tonları da kusursuz makyaj uygulamasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sizler önerilerimiz doğrultusunda hayal ettiğiniz görünüme merhaba diyebilirsiniz.

makyaj oyunları,makyaj hileleri,

Makyaj İle Burun Küçültme Videosu

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir