Yeni Konular

Modada Bu Yılın Trend Renkleri

MODADA BU YILIN TREND RENKLERİ

Moda her yıl değişen ve çok yönlü bir olgu. Her yıl kendini yenileyen ve yeri geldiğinde de geçmişten beslenen bir yapıya sahip. Tasarımcıların göz bebeği olan trend kıyafetler modanın kalbini oluşturuyor. Tümden orijinal olan bu tasarımlara göre şekillenen moda, farklı parçalarla kombinasyona imkan veren parçalara anahtar parçalar özelliğini kazandırıyor. Renkler moda mimarisinin yegane ilham kaynağı. Bir tasarımı hit yapan bazen kesiminden çok rengi olabiliyor. Modada bu yılın trend renkleri, pastel ve uçuk tonları sevenlere hitap edebilecek türden.

moda-renkler

 

Renklerin Dansı

Bir kıyafeti bir adım öne çıkaran ilk şey rengidir. Doğru renk seçimi ile dikilmediyse, harika bir kesime de sahip olsa hit modeller arasına giremiyor maalesef. Modada bu yılın trend renkleri kartelası oldukça geniş tutulmuş.

yilin-moda-renkleri

Eflatun ve şeker pembesi bu yılın en aşk renklerinden. Ama pantolonlarda ama bluzlarda şeker pembesi, menekşe tadında eflatun ve nar çiçeği tonları sıklıkla kullanılıyor. Sarı rengin pozitif yansıması yine tahtını bulmuş durumda. Sarı gömlekler ve pantolonları çokça görebileceğiz.

2016-yilinda-moda

Bakır Rengi Son Moda

Modada bu yılın trend renkleri içinde son derece popüler olanı bakır rengi olarak göze çarpıyor. Kıyafetlerden ziyade daha çok ayakkabı ve çantalarda boy gösteren bakır rengi şimdiden kendini fazlaca sevdirmişe benziyor. Vitrinlerde ön plana çıkan bir diğer trend renk de bebek mavisi tabiî ki.

2016-yili-renkleri

Geçen yıl aramıza hızlıca bir giriş yapan bebek mavisi, trençkotlardan tutun da etek ve çantalara kadar bir çok yere hakim oldu. Çok soft ve zarif olan bu renk senenin modasını ısıtan naif renkler arasındaki yerini alıyor. Kiremit, vişne ve hardal ise bu yıl da tartışmasız tahtını koruyan özel renklerden.

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir Yorum

  1. How can I import my blog to another gmail account?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir