Yeni Konular

Natürel Makyaj Yapma Teknikleri

2015-03-10_004623Natürel makyaj yapma teknikleri

Natural renk seçenekleri aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan doğal makyaj uygulaması sayesinde sizler de hayal ettiğiniz görünüme merhaba diyebilirsiniz. Doğal makyaj platformunu ön plana almak istiyorsanız bb kremlerden yararlanmanız gerekmektedir. Koyu renk tonuna ev sahipliği yapan fondöten kullanımını geri plana alarak mat görünümünde yok olmasını sağlayabilirsiniz. BB krem kullanımı öncesinde dilerseniz baz platformundan da yararlanabilirsiniz.

Doğal bir görünüm elde etmek adına şeftali tonlarındaki farları kullanıma alabilirsiniz. Far kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken tek şey sert dokunuşlardan kaçınmanız olacaktır. Buğulu bir görünüm elde etmek isteyenlerdenseniz 2 ayrı renk tonuna sahip far kullanımını ön plana almanız gerekmektedir. Açık renk tonlarındaki rujlar da natürel makyaj platformunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Göz makyajında ise eyeliner kullanımı sırasında ince çizgileri ön plana almanız gerekmektedir. Bu makyaj platformunda ya eyeliner ya da takma kirpik kullanmalısınız. Eğer her ikisini de aynı anda kullanırsanız makyajınızın ağır olacaktır. Allık seçiminde ise bronz platformundan yararlanabilirsiniz. Eğer beyaz tene sahipseniz şeftali tonlarını seçebilirsiniz. Esmerli tenli bayanlardansanız gülkurusu ve pembe renk tonlarındaki allıklar sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Doğal bir görünümün vazgeçilmezlerinden biri de transparan pudralardır. Çok fazla örtücülüğe sahip olmayan transparan pudralar, makyajınızın son adımlarından uygulamaya alınmaktadır. Sizler de almış olduğunu öneriler doğrultusunda natürel makyaj platformauna merhaba diyebilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir