Yeni Konular

Oturduğunuz Yerden Para Kazanmanın Yolları

2015-02-27_074418Oturduğunuz Yerden Para Kazanmanın Yolları

Merhaba arkadaşlar bu yazımı okuyanlar ya öğrencidir ya da ek iş arayanlardır , şimdi size anlatacağım bu para kazanma yollarıyla oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz anlattığım maddelerde uzmanlaşırsanız zengin bile olabilirsiniz buyurun şimdi başlayalım.

1.) YAZI YAZARAK PARA KAZANMAK

Eğer hayal gücünüz geniş ve yazma yeteneğiniz varsa en iyi çözüm www.iyimakale.com , siteye girerek üye olabilirsiniz 1 ayda 1575.55 TL kazandıran bir site % 100 güvenilir.

Profilinizi oluşturun ,ilgi alanlarınızı girin ve para kazanmaya başlayabilirsiniz bu yoldan çok fazla para kazanamasanız da  güvenli ve sürekli bir yoldur. Çeşitli web site sahipleri bu siteye makale siparişleri verir sizde bu siparişlere teklifler verirsiniz sipariş sahibi tarafından onaylandıktan sonra makalenizi yazar ve gönderirsiniz. Para sistemi nasıl akıyor derseniz siparişe kredi veriyorsunuz mesela “ bu makaleyi 2.00 krediye yaparım”  gibi , sisteminizdeki kredi 10.00’a ulaştığı anda kredinizi TL ye dönüştürebilirsiniz.

Mesela internette gezinirken ya da evde otururken aklınıza bir fikir geldi hemen siteye girerek makale yazabilirsiniz daha sonra bir alıcı çıkar makalenizi alır. Şimdi sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2.) BLOGGER İLE PARA KAZANMAK

Makale yazmaya benzeyen bir para kazanma yolunu daha anlatıcağım bu yolda Google güvenceli.

Google üye olup blog açmakla başlayabilirsiniz, daha sonra bloggerde AdSense ile ortaklık kurup Google’un sizin bloğunuzda reklam koymasını sağlayabilirsiniz , bloğunuzun görüntülenmesi 0 olsa bile reklam koyulur , daha sonra yazılar yazarak ve bloğunuzun adresini kullanarak sosyal medyadan kullanıcı çekerek bloğunuzda tıklamalar yapılmasını sağlayabilirsiniz ,  ama bu yolda sabır gerekli , hemen paranız arttmaya başlamaz unutmayın bloğunuzun görüntülenmesi ne kadar çok olursa Google Arama Motorunda o kadar çok üstte gözükürsünüz , şimdi para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3.) YOUTUBE İLE PARA KAZANMAK

Yine bu yolda bloggerde kullandığımız AdSense yardımıyla para kazanacağız yani yine reklamlarla.

Google üye olup başlayabilirsiniz bunada. Bu para kazanma yolundada Google 2006 yılında Youtube’u satın alarak  size güvence sağlıyor. Ama unutmayın arkadaşlar Youtube , Türkiye ile iş ortaklığı yapmadığı için üye olurken youtube iş ortağı olan ülkeleri seçin , yakın zamanda Türkiye ile iş ortaklığı da başlayacak eğer bu yazımı iş ortaklığı başladıktan sonra okursanız biraz araştırma yaparak Türkiye iş ortaklığı başlamış mı öğrenebilirsiniz, şimdi gelelim para nasıl kazanılıyor , youtube’a üye oldunuz hemen ardından AdSense ile bağlantı kurabilirsiniz ortaklık başladığında Google videolarınıza reklam koyacak ve bunda da sabır gerekli videonuzu çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşarak görüntülemenizi arttırabilirsiniz. Bir uyarım daha var bakın bu çok önemli örneğin bir video yüklediniz izlenmeniz 1.000.000’u geçti ve paranız gelmeye başladı ama daha çekmediniz eğer bir hile kullanırsanız bunu youtube anlarsa ya da kendi videonuzda ki reklama bir kere bile tıklamanız iş ortaklığını bitirebilir ve kazandığınız para yı çekemezsiniz. Kolay gelsin.

4.) WEB SİTESİ KURARAK PARA KAZANMAK

Bunda bir yatırım yapmanız gerekiyor yani site adınızda kullanacağınız domain için para vermelisiniz.

Bu yol da yine Google güvencesi var , ama bunda kendinizi geliştirmeniz gerek çok fazla HTML bilginiz olmalıdır ama siz benim yazma yeteneğim var siteme kullanıcı çekerim diyorsanız birçok reklam domainli site var ücretsiz site kurmanızı sağlıyor o sitelerede AdSense ile reklam koyabilirsiniz,bu yolda daha fazla anlatacak bir şey yok kolay gelsin.

5.) GOOGLE PLAY İLE PARA KAZANMAK

Biraz java bilginiz ve uzman yazılım bilginiz varsa yine Google güvencesi ile para kazanabilirsiniz.

Bende programcılık/yazılım okuyorum birkaç tane program,oyun yazdım ve Google Play’e yükledim ve yine reklamlarla para kazanmaya başladım, sizde bunu deneyebilirsiniz kolay gelsin.

6.) UPLOAD İLE PARA KAZANMAK

Bu yollada PayPal güvencesi ile para kazanabilirsiniz , PayPal ne diye sorarsanız PayPal bir internet bankacılığı diyebiliriz Youtube’da 3 PayPal çalışanı kurmuştu şimdi gelelim nasıl para kazanacağımıza.

Turbobit.net’i kullanarak; resim,program,video yükleyerek para kazanabilirsiniz konuyu biraz daha açarsak ;

Upload etmek yüklemek demektir , ama yükleyeceğiniz dosyanın boyutu ne kadar fazla olursa indirme başına o kadar fazla para kazanabilirsiniz , benim Turbobit hesabımda 6 dosya var ve 658 indirmem var ve hesabımda 12.36 $ var düşünün ne kadar fazla olması gerek dosyanın boyutu , farklı bir çok dowload sitesi var PayPal ile çalışan onları araştırarak daha fazla para kazanabilirsiniz kolay gelsin.

7.) LİNK KISALTARAK PARA KAZANMAK

Bu yol hakkında fazla bilgim yok ama link.tl bu konu hakkında uzman bir site , fakat 1.000 kullanıcıya 45 TL veriyor para trafiği düşük bir yol ama biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ederim , kolay gelsin.

NOT : İnternetten para kazanma yollarını araştırdığınızda mutlaka her açıklamada Anket ile para kazanma vardır bu yollara sakın inanmayız kimse kimseye boş yere +1.000 tl vermez , anket ile para kazanacağım derken daha da zararlı çıkabilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir cevap yazın