Yeni Konular

Öykü Gürman Gazino Sahnesi İçin Özel Dekolteli Elbise Giydi

Öykü Gürman Gazino Sahnesi İçin Özel Dekolteli Elbise Giydi

oyku-gurman-in-gazino-sahnesine-ozel-dekoltesi

Yavuz Bingöl’ün evlenmeyi düşündüğü sevgilisi, Öykü Gürman ” Gazino Geceleri ” konserinde erotik ve derin sırt dekolteli elbisesiyle adeta nefes kesti. Elbisesi ile adından sıkça bahsettiren Gürman, elbisesinin özel tasarım olduğunu ifade etti. Sevgilisi Yavuz Bingöl’ün ise kıyafete karışmadığı da gelen bilgiler arasındadır. Öykü Gürman kaliteli sesi ile izleyenleri büyülerken, aynı zamanda dekolteli elbisesi ile tüm dikkatleri de üzerine çekti. Farklı bir sese sahip olan Öykü Gürman son zamanlarda Yavuz Bingöl ile adı anılıyordu. Ancak çift birlikte olduklarını basından gizlemedi ve kameraların karşısına el ele beraber çıktılar. Birçok yerde de Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl çiftlerinin evleneceği konuşulmaktadır.

Özel gecede ” Gazino Geceleri ” konseptinde sahneye çıkan Gürman, derin sırt dekoltesine sahip seksi elbisesi ile tüm gözleri üzerine topladı. 1.5 saat süren konserinde olağanüstü bir performans sergileyerek yine izleyicileri mest etmeyi başardı. Zaten kaliteli ve güzel bir sese sahip olan Öykü Gürman, yakın zamanlarda da dizi projelerinde yer alıyordu. Konser verdiği gecede sevgilisi Yavuz Bingöl‘de partnerini yalnız bırakmak istemedi. 1.5 Saatlik konserinin tamamını izleyen Bingöl, zaman zaman sevgilisini alkışlayarak sesine olan hayranlığını gösterdi. Seyirciden büyük ilgi toplayan Gürman’ın sırtındaki dövmeler de dikkat çekti. Değişik bir dövmeye sahip olduğu görülen Gürman’ın elbisesindeki dekoltesi ile dövmeleri orantılı bir şekilde gözüküyordu.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Ünlülerin Makyajsız Halleri

Birçok populer ünlünün makyajsız görüntülenmemek amaçlı yer değiştirmeye çalışmaları veya kameralardan kaçmalarına şahit oluyoruz. Cansu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir