Yeni Konular

Philips 288P6LJEB 4K Monitör İnceleme

17-06-2015_064025Philips 288P6 . incelememiz altında… Üstelik tekrardan Geçtiğimiz günlerde eli – mize geçtiğimiz Nvidianın Titan X ekran kartını da bu monitörde ölçümlendirdik . 4K çözünürlük göstermesinden dola – yı birçok oyunu bu monitörde incelemiştik . O sebeple anında baştan söyleyebiliriz ki , Philips’in bu modeli 4K çözünürlüğünde oyun oynamak isteyenler amaçlı ideal bir plat – form olmayı muvaffak oluyor . 28 ” boyutunda durumda olan monitör , LCD panele sahip . Toplamda 4K çözünürlük durumda olan 3840×2160 megapiksel çözü – nürlük üreten monitör , arka aydınlatmala – rında W – LED kullanıyor .

philips-288p6ljeb17-06-2015_064112

Tipik olarak 5 ms durumda olan reaksiyon ömrü Philips’in SmartResponse özelliği ile 1 msye indirgenebiliyor ki bu da oyunseverler amaçlı sıkı bilgi . Aynca panelin mat yapıda olması da sevindirici . Çünkü oda ışı – ğı açık olduğunda panel yansıma yapmıyor . Monitörün nitelik doğruluğu gayet sıkı düzey – de . 4K çözünürlük göstermesi de onu başlı başına cazip kılıyor . Panelin TFT – LCD olma – sından ötürü fikir açısının 170 ila 160 dere – ceyle hudutlu meydana geldiğini söyleyelim . Ek Olarak kapsamlı açılar arayanların İPS panele bakması gereki – yor . Diğer taraftan ekranın kontrast oranını da ortada halli bulduğumuzu da belirtelim . Philips 28SP6 , tasarımıyla çok cazip bir model değil , ancak ergonomik bir model arayanlann kesinlikle – likle atlamaması gerekli durumda olan bir model . Çünkü ek – ran 150 mm yükseklik , 90 derece dönüş ve – 5 ila 20 derece eğilme niteliğine sahip .

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir