Yeni Konular

Ramazan Bayramında otoyol ve köprüden ücretsiz bedava geçişler başladı

27 Ağustos 2011 saat 00.00 dan itibaren balşayan Ücretsiz geçişlerden habersiz sürücülerin zor anlar yaşadı gene.Otoyol ve köprü geçişlerinin ücretsiz olduğunu bilmeyen ya da unutan sürücüler, gişelere asılan ‘Geçişler ücretsizdir’ yazılı pankartlara rağmen KGS’lerini okutmaya çalışınca zor anlar yaşadı.
Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla otoyol ve köprülerden ücretsiz geçişler 27 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00’dan itibaren başladı. Uygulama 5 Eylül gecesi saat 05.00’e kadar devam edecek.

Bayram tatili gidiş ve dönüşlerinde olumsuzluk yaşanmaması için köprüler ve otoyol gişelerinden ücretsiz geçiş uygulamasından habersiz olan vatandaşlar, Düzce TEM otoyolunun Gölyaka Kavşağı’ndaki gişelerinde şaşkınlık yaşadı.

Sürücülerden bazıları araçlarıyla girdikleri gişelerde KGS’lerini okutmaya çalıştı. Geçişlerin ücretsiz olduğunun belirtilmesi üzerine kısa süre şaşkınlık yaşayan sürücüler, ”Çıkışta ceza vermek zorunda kalırsak ne olacak? Bizim bir şeyden haberimiz yok” dedi.

Uygulamadan haberi olmadığı için kart bulmaya çalışan bazı sürücüler ise geçişlerin ücretsiz olduğunu öğrenmeleri üzerine sevindi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir