Yeni Konular

Saç Bakımı İçin Maskeler

2015-03-15_225207Saç Bakımı İçin Maskeler

Saçlarınızın olduğundan sağlıklı ve canlı görünüme sahip olmasını isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Sizlere vereceğimiz öneriler doğrultusunda hayal ettiğiniz saç tipine kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz.

Uzun ve gür saçlar için bakım maskesi:

Badem yağı

Yılan yağı

Zeytinyağı

3 yemek kaşığı süzme çam balı

Parlak saçlara sahip olmanız adına oldukça ideal olan saç maskesi için önerilen tüm yağları cam bir kavanozda karıştırışın. Bu işlem sonrasında elde ettiğiniz karışımımın içerisinde 3 yemek kaşığı süzme çam balı ilave ederek harmanlayın. Maskenizi saçlarınıza masaj aracılığı ile uygulayın ve  30 dakika bekleme süresinin ardından ılık su aracılığı ile yıkayın.

Saç Bakımı İçin Tüyolar
Saç Bakımı İçin Tüyolar

Parlak ve canlı saçlar için bakım maskesi:

Portakal suyu (1 bardak)

2 yemek kaşığı bal

Hayal ettiğiniz saç tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz bu maske yapımı için öncelikle önerilen miktardaki portakal suyunu ve balı karıştıralım. Bu işlem sonrasında elde edilen karışımı saç diplerine uygulayalım. Yaklaşık olarak 30-35 dakika bekleme süresinin ardından saçlarınızı yıkabilirsiniz. Yıkama sırasında saç kremini az miktarda kullanıma almanız gerekmektedir. Çünkü fazla miktarda kullanıma alınan kremler zamanla saçlarınızın dökülmesine sebep olmaktadır.  Aynı zamanda önerilen malzemelerin kullanım miktarlarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer saç uçlarımızdaki kırıkların giderilmesini istiyorsanız el kremini uygulamaya alabilirsiniz. Sizler ön plana çıkan bakım maskeleri aracılığı ile kusursuz saçlara merhaba diyebilirsiniz.

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın