Yeni Konular

Saç Rengi Açma Teknikleri

2015-03-15_225501Saç Rengi Açma Teknikleri

Kozmetik ürünlerin kullanımını geri plana alarak evde kendi yöntemlerinizi aracılığı ile hazırlayacağınız maskeler ile sizler de hayal ettiğiniz saç rengine merhaba diyebilirsiniz.  Sıklıkla tercih edilen saç rengi açma teknikleri ile sizlerde kusursuz görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç rengini saçmak için gerekli malzemeler:

2 litre

4 adet limon

Kullanıma alacağınız maske yapımı için 2 litre suyun içerisine 4 adet limon suyu ilave edin. Elde ettiğiniz bu karışımı saçlarınızı şampuanladıktan sonra durulamak amacı ile kullanıma almanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında saçlarınızı güneşe çıkarmalısınız. Yaklaşık olarak 1 saatlik süre zarfının ardından saçlarınızın renk tonunun da gözle görülür fark elde edebilirsiniz. Dilerseniz limon suyunu direkt olarak da saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Fakat bu işlem sonrasında saçlarınızın güneşte çok kalmaması gerekmektedir. Aksi takdirde saçlarınız yıpranacaktır. Bu uygulama ile saç renginizden birkaç ton açık renkte ki saçlara sahip olabilirsiniz.

2015-03-15_225720

Uygulamaya alacağınız bu işlem sonrasında saç bakım maskelerini kullanmanız gerekmektedir. Bu uygulama canlı ve parlak görünen saçlara sahip olmanız adına büyük önem taşımaktadır. Dilerseniz saçlarınız açmak adına papatya suyunu da kullanabilirsiniz. Bir tutam papatyayı yarım litre su aracılığı ile kaynatarak saçlarınıza sürebilirsiniz. Buy uygulama sonrasında saçlarınızın güneş görmesi gerekmektedir. Düzenli periyotlar halinde uygulamaya alacağınız maskeler ile sizler de hayal ettiğiniz saç rengine ulaşabilirsiniz.

 

(Denedikten sonra bizimle yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın :))

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın