Yeni Konular

Saçın Çabucak Uzaması İçin Metotlar

Saçın Çabucak Uzaması İçin MetotlarSaçın Çabucak Uzaması ve saç büyümesi ve gelişmesi bir çok kadın adına yapılması istenen ve fazlaca yapılmakta olan bir şey olsa da, saç uzatıp geliştirmek uzun ayrıca yorucu bir zaman lazım olabilmektedir. Bir çok defa çabuk saç uzatabilmek amacıyla para ile almış olduğunuz malzemelerin de anlaşılır bir süre sonra fayda ve yarar sağlamadığını kaygı dolu bir şekilde fark edersiniz. Alternatif prosedürleri üzerine Hindistan merkezli bazı sitelerde atik saç uzatabilmek için naturel prosedürler olduğu ifade edildiği ekranlarda gösterilmektedir. Madem öyle seri saç uzatabilmenin yapılabilecek tabii prosedürleri neler olabilir?

Seri Saçlarınızı Uzamasına Sebep Olmak İçin Doğal Metotlar

1- Saç Kökünüze titiz şekilde ovma gerçekleştirin. Köküne yapılan ovuşturma, kan dolaşımını hızlandıracak saçınızın da bakımlı, sağlık dolu ve atik bir şekilde uzamasına katkı sunmaktadır. Saç kökünüze başınızı ovuşturarak rahatlatmak adına parmak uç kısımlarını başınızın teninizde rahatlık veren yuvarlaklar yaparak 3 ila 5 dk. süresinde dolaştırın.

2- Sıhhatli yemek rejimi yapın. Atik ayrıca bakımlı, sağlık dolu saç uzatabilmek amacıyla demir, çinko, magnezyum, Vücuda gerekli olan A, B, C, E içeren besinlerden yapılan ve oluşan yemek rejimi yapınız.

3- Hint Yağı’nın şaşırtıcı etkisinden yarar sağlayın. Omega 9 gibi yağ asitleri ve E vitamini bakımından fazlaca oluşan zengin yapısı olarak hint yağı, hızlı saç uzatmak adına çok etkili ürün. Hint yağı yapışma özelliğinde üründür. Dolayısıyla zeytinyağı, hindistan cevizi ve badem yağı ile karıştırılarak hazırlanır ayrıca deriye masaj tekniğiyle sürülür.

Hızlı saç uzatmanın naturel bir şekilde yapmanın üstte nasıl yapılacağı göstermiş olduğumuz üzere tekrar özet olarak; ovuşturarak masaj, bakımlı, sağlık dolu perhiz yapmak ve besleyici yağlar kullanmaktır.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir