Yeni Konular

Sahra Işık Kimdir Biyografisi

Sahra Işık Kimdir Biyografisi
Sahra Işık Kimdir Biyografisi

Sahra Işık, 31 aralık 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Selanik göçmeni, sporcu aileden gelmektedir. İstanbul Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur.

Ulusal takım düzeyine civarı yükselmiş oldukça başarılı tek voleybolcudur. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Es voleybol takımlarında voleybol oynamıştır. Benzer sürede sunucu, spiker, model ve tenis antrenörüdür. Sporun farklı sahalarında antrenörlük sertifikalarına sahiptir. Yaz tatillerini geçirdiği mekanlarda voleybol oynarken plaj voleyboluna heyecan salmış.
2013 senesi “Miss Model Of Turkey” Ülkemiz 3.südür. 2013 senesinde yapılmış var olan hayat Malezya’da yapılmış var olan zerafet yarışmasında Ülkemiz’yi temsil etmiştir.

Sahra Işık Miss Model Of Turkey
Sahra Işık Miss Model Of Turkey

2014 seneyin Mart ayı içinde başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Sahra Işık da “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 senesinde Survivor yarışmasında Tanınmış Kişiler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu His Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Sanatçı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Mert Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

04-07-2015_140958

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak var olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, His Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin teşrif edecek.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile alakalı yazdığı reaksiyon çeken tweet’i nedeni ile “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı mahaline eskiyen futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. bir Temmuz 2015 tarihinde TV 8’de yayınlanan Survivor All Star yarışmasından ardından yapılmış var olan SMS oylamasında Merve Aydın finale olan 2. ad olmuştur. Bu yarışmada Turabi 1. olmuştur.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates M.Ö. 5.yy. da ( 469 – 399 ) yaşamış İlk Çağ felsefesinin önemli filozoflarından …

Bir cevap yazın