Yeni Konular

Samsun Galaxy S6 Muhteşem Özellik

 galaxy-s6-ozellikler

Cep telefonu teknolojisinde birçok rakibini açık ara farkla geçen Samsung son teknolojisi olan S6’da olacak özellikleri sıraladı. Galaxy S6‘nın parmak izi tarama özelliği ve teknolojisi ise iPhone’larla birebir aynı olacaktır. Apple ve Samsung firmaları büyük bir rekabet içindedirler. Birçok yerde her iki markanın da ürünlerini görebilirsiniz. Fakat en çok takip edilen ve tercih edilen cihaz türü olarak şuan akıllı cep telefonları tercih edilmektedir. Çoğu insanın kullandığı akıllı cep telefon modellerini inceleyecek olursanız, ya Samsung markasıdır. Ya da Apple yani iPhone markasıdır. Cihazların bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi de, sahip oldukları teknolojiler sayesinde birbirleriyle yarış içinde olmalarıdır.

 

Galaxy S6‘nın geçen seneki teknolojisi olan Galaxy S5’ine göre daha fazla ve önemli özelliklere sahip olacağı söylenmektedir. Tasarım farklılıkları ve birçok özellik ile şimdiden Samsung kullanıcılarını da heyecanlandırmaktadır. Gelen dedikodulara göre, cep telefonunun tasarımının değişik olacağı ve cihazın farklı bir maddeden oluşan bir gövdeye de sahip olacağı konuşulmaktadır. Aynı zamanda daha fazla gelişmiş donanımsal bileşenlere de sahip olacağı söylenmektedir. S6’daki parmak okuyucu teknolojisinin daha gelişmiş olacağı belirtilmektedir. Aynı zamanda Apple iPhone ile birebir olacağı da gelen bilgiler arasındadır. Samsung her zaman teknoloji bakımından kendisini geliştiren kaliteli bir firma olmuştur. Kullanıcı sayısı da her geçen gün büyümektedir. Durum böyle olunca da rakipleri de boş durmayacak gibi gözüküyor.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın