Yeni Konular

Semih Saygıner (Bilardocu) Gizli Aşk Albümü şarkıları dinle

Profesyonel bilardo oyuncusu Semih Saygıner’in “Gizli Aşk” adlı albümü çıktı.

Şarkı söylemeyi çok sevdiğini söyleyen Saygıner, 4 yıl önce katıldığı bir şarkı yarışmasından sonra albüm yapmaya karar verdiğini söyledi.Saygıner’in “Gizli Aşk” isimli albümünde 13 şarkı yer alıyor. Seyhan Müzik’den çıkan “Gizli Aşk” albümünde “Gizli aşk bu”, “Bir gece ansızın gelebilirim”, “Duydum ki unutmuşsun”, “Söyle naz mı bu kaş çatış”, “Nasıl geçti habersiz”, “Yarım kalan aşk”, “Ayrılık rüzgarı”, “Çaresizim”, “Tadı yok sensiz geçen”, “Seninle bir sonbahar”, “Susma”, “Silinmeyen aşk” ve ” Sensiz saadet neymiş” isimli şarkılar yer alıyor.

ŞARKI SÖYLEMEYİ ÇOK SEVMİŞİMDİR

47 yaşındaki profesyonel bilardo Oyuncusu Saygıner, albümünün içinde yer alan tanıtım kartında dinleyicilerine şarkı söylemeye nasıl karar verdiğini anlatıyor. Saygıner şarkı söylemeyi çok sevdiğini belirterek, “Hayatım Bilardo ile şekillendi ve bu yüzden beni hep sporcu kimliğim ile tanıdınız. Ancak 2007 yılında katıldığım bir şarkı yarışması müzikle yaşadığım bu gizli aşkı gün ışığına çıkarttı. Yarışmadan sonra ise müziğe olan ilgim arttı ve kendimi bu konuda geliştirmek istedim” dedi.

“VAZGEÇEMEDİĞİM BİR TUTKU HALİNE GELDİ MÜZİK”

Şarkı söylemek için özel eğitimler aldığını ifade eden Saygıner sözlerini şöyle tamamladı: ” Öğrendikçe ve geliştikçe çok daha keyif aldığım ve vazgeçemediğim bir tutku haline geldi müzik. Tıpkı bilardoya başladığım ilk zamanlarda olduğu gibi. Yaşadığım bu keyifli süreci ‘Gizli aşk’ adlı bir albüm yaparak paylaşmak istedim. Şimdi de ilk albümü beğeninize sunabilmiş olmanın heyecanını yaşıyorum”

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir