Yeni Konular

Sevgililer Gününde Bayana Hediye Almanın İpuçları

Sevgililer Günü
Sevgililer Günü

Sevgililer Gününde Bayana Hediye Almanın İpuçları

Sevgililer günü yaklaşırken hepimizin sorduğu “Ne hediye alsam?” kısmıdır. Artık alacak hediye bulamaz duruma gelir veya kararsızlık yaşarız. İşte hediye alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği ve ipuçları…

Sevgililer gününde
Bu özel günü sevdiğiyle geçirmeyi planlayanlar, bir taraftan sevgililer günü planları yaparken bir yandan da hediye arayışlarını sürdürüyor. Peki sevgililer günü için bayana ne alınabilir?

Aslında bir bayana hediye seçmek, tüketim kültürünün daha çok bayanlara hitap ettiğini düşünürsek hiç de zor değil. Ancak hediye seçeneklerinin fazla olması, seçim yapmayı zorlaştırabilmektedir. Bunun için şu ipuçlarından faydalanmanız işinizi kolaylaştıracaktır:

Hobilerinden Yola Çıkın
Eğer sevgilinize hediye almak konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, onun hobilerini düşünün. Günlük yaptığı uğraşlar, katıldığı etkinlikler, size en çok bahsettiği konular, sevdiği programlar hobileri hakkında bir fikir verir. Kitap okumayı seviyorsa okumayı çok istediği bir kitap, klasik müzik tutkunuysa değerli bir klasik müzik arşivi, eğer hoşlanıyorsa aşk temalı bir puzzle, onu mutlu edecektir.

Çifte Özel Hediyeler İyi Bir Alternatiftir
Sevgililer gününde bir bayanı mutlu edecek en güzel hediye, ikinize özel, hoş tasarımlı armağan seçenekleridir. Piyasada çeşit çeşit ve rahatlıkla bulabileceğiniz aşk kupaları, aşk fincanları, ikinizin resmi olan bir duvar saati, aşk eldiveni alabileceğiniz gibi bu özel hediyeyi kendinizde hazırlayabilirsiniz. Alacağınız güzel bir deftere aşkınızın öyküsünü yazabilir, beyaz ve sade kupaları nette örneklerini bulacağınız şekilde ikiniz için boyayıp süsleyebilirsiniz. Ellerinizle hazırladığınız hoş bir hediye, onu tahmin ettiğinizden daha çok sevindirecektir.

Ayrıca bir sevgili albümü de çok şık bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Bunun için tek yamanız gereken ikinizin en sevdiğiniz resimlerini, şık tasarımlı ve hoş bir albümde bir araya getirerek, şık bir notla tamamlamaktır. Notunuzu en güzel resminizin üzerine, yazı yazacağınız kısmı nemli bir bezin ucuyla ıslattıktan sonra ince uçlu bir kalemle resmin üzerine kazıyabilirsiniz.

Klasik Hediyelerin Modası Geçmez
Sevgililer gününde en iyi hediye seçenekleri arasında klasik hediyeler de vardır. Özellikle şık ve hoş, kullanışlı bir aksesuar tüm kadınların hoşuna gidecek bir hediyedir. Takı setleri, bileklikler, kolye, küpe aksesuar olarak tercih edilebilir. Ancak aksesuar olarak bayana evlenme teklifi gibi özel bir amacı olmadığı sürece yüzük alınmamalıdır.

Klasik hediyeler arasında parfüm kaliteli olduğu sürece alınmalı, şal gibi son moda trend aksesuarlarla giyim kuşam ya da çanta, ayakkabı hediye seçeneklerinde ise mutlaka değişim kartı bulundurulmalıdır.

 

Bunun dışında hediye olarak tercih edilen hediyeler…

Kupa bardağa sıcak su koyunca fotoğrafınızın çıktığı bir hediye…

Sıcak Su Koyunca Fotoğraf Çıkan Bardak

Kristal cam içine lazer ile işlenmiş fotoğraf …

Cam İçine Fotoğraf

Oskar ödülü… Uygun ve ucuz bir hediye arayanlar için uygun olabilir.

oskar-hediye-sevgililer-gunu

İsminizin yazdığı pırlanta …

isim-pirlanta-sevgililer-gunu

 

İllaki bu şekilde hediyelerin dışında yapabilecekleriniz de var.

Ona özel bir yemekte güzel bir sohbet yapabileceğiniz ortam veya kendi hazırladığınız bir yer …

Sevgililer-günü-yemek-

 

Sinemaya gidebilirsiniz.

Onu da yapamıyorsanız dışarıda el ele dolaşın artık 🙂

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir cevap yazın