Yeni Konular

Sevginizi Hayvan Barınaklarında Çoğaltın

HAYVAN BARINAĞI MELEKLERİ

İnsanoğlu yaratılışı sebebi kendini diğer her canlıdan üstün görmektedir. Bu düşünmenin ve hissetmenin doğasında vardır belki! Özellikle hayvanlar konusunda bazen, ne yazık ki üzücü durumlar yaratan kişiler olduğunu belirtmenin haklı gerekliliği vardır. Oysaki gerçek insan olmanın temelinde yatan koşulsuz sevgiyi pek çoğumuz unutmaktayız! Yüzlerce hatta binlerce hayvan bir insanın diğer bir insandan görmeye aç olduğu sevginin binde birini sizlerden beklemekteler. Sevginizi hayvan barınaklarında çoğaltın ve onların varlığını hissederek yaşamanın tadına varın!

Hayvan Alımı

Pek çok kişi hayvan sahibi olmanın özünde maddi bir bedel karşılığında satın almak olduğu inancına sahiptir. Peki ya sizi bir miktar para karşılığında satın alsalar?

Kaşlarınızın çatıldığını görür gibiyiz! Hayvanların bir can olduğunu unutmadan, gerçekten aile olabilme şansı sunabilecek kişileri hayvan barınaklarında bir gün geçirmeye davet edebiliriz. Hayvanlara ve kendinize olan sevginizi hayvan barınaklarında çoğaltın, onlar ile yaşamanın tadına varın.

kopegin-annesi

Hayvan Barınaklarından Evlat Edinme

Sahip olmak istediğiniz hemen her hayvan türü barınaklarda yaşamlarını sürdürmektedir. Kalıcı ve gerçek bir aile olmak isteyen kişilerin müracaatları değerlendirilerek evlat edindirme işlemi sağlanabilir. Ama bu aşamada sürekli denetim olacağı durumunu kabullenmek gerekmektedir. Zira pek çok kişi sevgilisine, eşine ya da karne hediyesi olarak çocuğuna hayvan hediye ederken sonrasında sıkıldıkları gerekçesiyle bu hayvanları sokaklara bırakmaktadır.

Onlarında bir canı olduğunu unutmamak gerekir oysa! Çünkü aslında bir dost dahil ediyorsunuz evinize..

hayvan-barinaklari

Hayvan Barınaklarını Ziyaret Ve Bağış

Hayvan evlat edinemeyen kişilerin, bakacak uygun ortamı olmayanların ya da hayvan korkusu olan kişilerin dikkatini çekmek için sevginizi hayvan barınaklarında çoğaltın ve onların gerçek dostluğunun tadına bakın demek gerekmektedir. Sadece günlük ziyaretlerinizle onlara gereken ilgiyi gösterirken, bağış olarak ise sadece bir kutu mama yeterli olacaktır.

hayvan-barinaklari2

Bir kedinin annesi olmak ya da bir köpeğin ellerinizde sevgiyle durmasını, size masum bakışlarını sunmasını tatmak istemez misiniz?

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

Kedi Maması Seçimi

Evcil hayvan beslemenin oldukça faydalı olduğu yapılan araştırmalarca kabul edilmiş bir gerçektir günümüzde. Hal böyle …

Bir cevap yazın