Yeni Konular

Sibel Can 21 Şubat’ta TİM Show Center’da Hazırlanan Şovla Sevenleriyle Buluşacak!

sibel can tim showSevenlerinin yalnız bırakmadığı ünlü sanatçı 21 Şubat’ta TİM Show Center’da sahne alacak. Ünlü ses sanatçısı Sibel Can birbirinden güzel parçalarını seslendireceği gibi hayranları tarafından da yoğun ilgiyle karşılaşacak bir isimdir. Sibel Can söylediği aşk şarkıları ile her zaman sevenlerinin ilgisini toplamış bir sanatçıdır. Özel hayatını fazla gündeme getirtmeyen ve sade yaşamı ile dikkatleri üzerine çeken Sibel Can’ın birçok hayranı da bulunmaktadır. ” Galata ” isimli yeni albümünden de şarkılar seslendirecek olan Can, 2014 yılında Altın Plak Ödülünü de layık görülmüştü. 2015 yılında ise ilk konserini 21 Şubat’ta TİM Show Center’da vereceği duyuruldu.

Hazırlanacak özel gecede, sahne kostümü olsun, şarkıları olsun en iyi performansını sergileyeceği konuşulmaktadır. Zaten Sibel Can görüntüsü ve muazzam sesi ile birçok dinleyici kitleye de sahip kaliteli bir sanatçıdır. Görkemli bir sahne kurulacağı ve hayranlarına daha yakından sesleneceği de gelen haberler arasındadır. Sibel Can 7’den 70’e her yaştan seyirci kitlesine sahip büyük bir sanatçıdır. Eşsiz sesi ve dinleyicilerini kendisine bağlayan hareketleri ile en çok tutulan sanatçılar arasındadır. Güçlü sesi ve kıvrak danslarının yanı sıra esprileriyle de izleyenleri muhteşem bir konser bekliyor. Sahne performansı tartışılmaz olan sanatçı güzelliğiyle de izleyenleri yine her zamanki gibi büyüleyecek gibi gözüküyor. 21 Şubatta unutulmayacak ve hafızalardan silinmeyecek kaliteli bir gösteri şovu ile dinleyicilerinin ve hayranlarının karşısında olacak.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Ünlülerin Makyajsız Halleri

Birçok populer ünlünün makyajsız görüntülenmemek amaçlı yer değiştirmeye çalışmaları veya kameralardan kaçmalarına şahit oluyoruz. Cansu …

Bir cevap yazın