Yeni Konular

Şike Davasında tutuklu ve tutuksuz yargılanacak isimler kimler oldu

Ülke çapında devam eden “şike operasyonu”nun 4’üncü gününde adliyeye sevkedilen 25 kişinin sorguları tamamlandı.

Türkiye’yi şoke eden ve ülke çapında devam eden şike operasyonunda, 4’üncü güne de hızlı girildi. Sabah erken saatlerde sevkler başlarken aralarında Türk futbolunun önde gelen isimlerinin yer aldığı büyük bir grup da adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANAN İSİMLER

Eski Diyarbakırspor Başkanı Abdurrahman Yakut, Eski Giresunspor Başkanı Olgun Peker, Giresunspor Başkanı Ömer Ülkü, Eski Giresunspor yöneticisi Hakan Karaahmet, Giresunspor yöneticisi Coşkun Çalık, eski Türkiye Futbol Federasyonu çalışanı Haldun Şenman ve Avukat Talat Emre Koçak tutuklandı ve bu isimler Metris cezaevine gönderildi.

TUTUKSUZ YARGILANACAK İSİMLER
Mersin İdman Yurdu Asbaşkanı Beşir Acar, Mersin İdman Yurdu tribün lideri Murat Tanış, Giresunspor taraftar temsilcisi Özden Tütüncü, Levent Eriş’in yardımcısı Serdar Berkin, Altay Genel Müdürü Erman Ertaş, Menajer Mahmut Güneş, Menajer Ümit Aydın, Emre Belözoğlu’nun kuzeni Volkan Bahçekapılı, Abdullah Cila, Tarık Özarslan ve Özden Arslan tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

SERBEST BIRAKILAN İSİMLER
Dün akşam saatlerinde savcılık soruşturmasının ardından Mehmet Yıldız, Levent Eriş, Halil Köntek ve Özcan Üstüntaş da serbest bırakılmıştı.

Sorgulamanın ardından Eskişehirspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Sezer Öztürk, Kardemir Karabükspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Emmanuel Emenike, Gençlerbirliği futbolcusu Mahmut Boz, Tuğrul Çağrı Özer ve Mustafa Efe serbest bırakıldı.Geri kalan 20 isim tutuklama talebiyle mahkemeye sevkedildi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir