Yeni Konular

Sima Şerafettin Gerçek Adı Ortaya Çıktı

Sima Şerafettin’in yarıştığı “İşte Benim Stilim” yarışmasında hep başkalarını didikleyen ve sorgulayan Sima Şerafettin bir anda kendisinin gerçek adının ortaya çıkması ile şaşkına döndü.

2015-04-29_213706

İşte Benim Stilim’de yarışan Sima Şerafettin sakladığı gerçek ortaya çıktı. Son bölümlere yaklaşırken anlattığı durum herkesi hayrete düşürdü.

2015-04-29_213742

Sima Şerafettinova adından dolayı çok çektiğini söyledi. İsmimin çok banel ve demode bulunmasından ötürü dalga geçilmekteydim. Ardından program sunucusu sıkıştırınca açıklamasına devam etti. Aslında gerçek adım Simuzar’dır. Azeri dilinde bu ismi kullanmıyorum. Sima adı ise “Nadir bulunabilen Değerli Maden (Altın)” olarak geçmektedir. Gerçek adını kullanmasından dolayı okulda çok dalga geçildim hatta makaraya aldılar. “Bu yüzden gerçek adımı gizlemeyi tercih ettim.” dedi.

Sima Şeraffettinova Kim? Babası Ne İş Yapıyor?

Azeri kızı Sima Şerafetinova “İşte Benim Stimde” kendini farklı gösterebilen ve merak edilen yarışmacılardan biri oldu. Sima Şeraftinoava kim-kimdir-kaç yaşındadır gibi soruları merak ediyorsanız hepsini açıklayalım. Sima Şeraftinova küçük yaşı ile yaşını göstermeyen yarışmacı 17 yaşında yarışmaya ailesinden izin alarak katılmıştır. “Çakma Barbie” lakabı ile anılan Sima Şerafettinoava Azerbaycan doğumlu…

Sima’nın Babası Kim? Ne İş Yapıyor?

Sima’nın babası anlatımına göre Azerbaycan ülkesinde işadamlarından biri ve büyük bir holding sahibi imiş. Henüz 13 yaşında fotomodellik için uğraşmaya başlayan Sima 15 yaşında ise güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olduğu ve şımarık biri olarak yetiştiği söylenir.

Sima Güzellik Yarışmasında Kaçıncı Oldu?

Azerbeycan’da yarışmaya katılan Sima 2014 En İyi Best Model yarışmasında birinci olduğunu açıkladı. Birinci olduktan sonra şansı açılan Sima televizyonda Standup yaptığını belirtti ve programda jüri olarak görev aldığını belirtti.

2015-04-29_215053

Altı dil öğrendiğini belirten Sima bildiği diller olarak Türkçe, Azeri,Rus, İngiliz dillerini bildiğini söyledi ve az biraz ukrayna ve ispanyol dillerini öğrendiğini ve konuştuğunu belirtti. Sima özel olarak üniversite eğitimi alıyor ve Bilgisayar Mühendisliği okuyor.

Sima Şerafettin

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Ünlülerin Makyajsız Halleri

Birçok populer ünlünün makyajsız görüntülenmemek amaçlı yer değiştirmeye çalışmaları veya kameralardan kaçmalarına şahit oluyoruz. Cansu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir