Yeni Konular

Sony Xperia Z3 Nasıl Telefon?

sony-xperia-z3-incelemeSony yeni telefonu Xperia Z3 altı ay sonra satışa çıktı. Çok büyük yenilikler beklemesek de yine güzel dokunuşlar sağlamışlar.

Xperia Z3 ile Z2 arasıdan büyük bir tasarım farkı bulunmuyor. Fakat Z3, Z2’ye göre hafif ve biraz daha ince duruyor. Bu cihaz suya ve toza dayanıklı telefon…

Ekran boyutu 5.2 inç ve ekran boyutu 1080p destekliyor. IPS LCD ve Tilluminos ve X Realty teknolojilerini ekranda kullanıyorlar. Ekran parlaklığı daha da arttırılmış ve dikkat çekiyor. Bu da yoğun güneş ışığında daha rahat okunmasını sağlıyor. 2.5 Ghz hızında çalışan Snapdragon 801 işlemcisi bulunuluyor.

sony-xperia-z3-inceleme

3 Gb ram ve Grafik kartı olarak Adreno 330 kullanıyor. Dahili belleği ise 16 veya 32 gb olarak seçebilirsiniz. MicroSD kart ile 128 Gb kadar bellek arttırılabilir. Oyunlarda ve ara yüzünde harika bir performans sergiliyor.  Pil olarak ise 3200 mAH batarya sunmuşlar ve bu da bataryanın 2 gün kullanabilecek bir pil ömrüne sahip olabildiğini gösteriyor. Akıllı telefonlar genelde kullanımda bir gün bile zor dayanırken Son Xperia Z3 ve kullanıcıları bu batarya büyük avantaj.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın