Yeni Konular

ssk sorgulama-SSK Hizmet Dökümü alın e-devlet şifresi turkiye.gov.tr e-devlet kapısı

ssk sorgulama-SSK Hizmet Dökümü alın e-devlet şifresi turkiye.gov.tr e-devlet kapısı
31 Ağustos 2011 Çarşamba – 00:42

SSK Hizmet Dökümü sorgu ekranı SSK dökümü ve e-devlet şifresi nasıl alınır? turkiye.gov.tr web adresinde e-devlet kapısı şifre alan vatandaşlara açık.

SSK Hizmet Dökümü sorgulama-SSK dökümü almak için ne yapmak gerekiyor? Devletin resmi sitesi Turkiye.gov.tr ‘de online olarak SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapabilirsiniz. Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, SSK sorgulaması için aşağıdaki linke tıklayınız. Aşağıdaki linke tıkladığınızda turkiye.gov.tr adresi açılacak ve oturum açmanız gerekmektedir. e-devlet şifresi nasıl alınır; e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.
Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.
Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 1 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT’den alınacak her şifre için ayrıca 10 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

turkiye.gov.tr web adresinden e-devlet kapısı şifre alan vatandaşlara açık.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir