Yeni Konular

Streç Etek Modelleri

 

Streç Etek Modelleri Yeni sezon yeni tasarımlar moda dergilerinde yerini aldı. Tarz sahibi kadınlara özel bin bir çeşit yazlık etek ve elbiseler ‘’YAZ’’ınızı renklendirecek.

Yaz mevsiminin gelişi düğün sezonunu da açtı. Eğer genç nüfustan akraba veya arkadaşınız çoksa birçok düğünde boy göstereceksiniz demektir. Söz, nişan, düğün, kokteyl, konser vb. birçok etkinlikte ‘’Ben ne giyeceğim?’’ soru kafamızda yerini aldı bile. Şık ama abartısız mı olmak istiyorsunuz? 2015 yaz modasını da etkisi altına alan modası geçmeyen mini etekler nasıl fikir? Hem en gözde mekânlarda hem de tatil keyfinizi geçirdiğiniz otelin etkinliklerinde rahatça kullanacağınız streç etekler zarafetinize şıklık katacak. Akdeniz’e tatile mi gidiyorsunuz?1 hafta mı kalacaksınız? Deniz, kum, güneş ve huzur mu aradığınız? Yoğun iş temposundan sıkılanlardan mısınız sizde? Yıl boyu uzun ve soğuk bir kış geçirdikten sonra bu tatil size iyi gelecektir. Yazlık elbiseleriniz hazır değil mi yoksa? Bavul hazırlama telaşındaysanız kolay gelsin dileklerimi iletmek isterim sizlere. Kadınların karar verme kargaşası ya da karar verememe desem daha doğru olacaktır. Mini etek mi? Uzun elbise mi? Kot şort ya da streç eteklerden mi koysam bir tane daha? Aslında bütün gardırobu yanımızda getirebilsek ne de güzel olacaktı bu tatil. Mümkün olsa tabi. Abartısız bir yaz olsun istiyoruz demiştik oysaki. O zaman küçük bir yardımımı dokunsun sizlere. Bavulunuzda az yer kaplayacak olan giysileri tercih edin. Mesela mini streç bir etek. Renkli bir askılı bluzla kombinleyeceğiniz streç etekler şık ve bavulda az yer kaplayanlardan.

Ağustos böceği olma zamanı geldi. Eğer karınca gibi bir yıl boyunca çalıştıysanız sizler de huzurlu bir tatili hak etmişsiniz demektir. Bavulunuzda hazırsa beyninizi şimdiden dinlendirmeye başlayın. Bol güneşli ve eğlenceli tatiller !

Streç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek Modelleristrec-etek-modelleri (1)strec-etek-modelleri (45)strec-etek-modelleri (44)strec-etek-modelleri (43)strec-etek-modelleri (42)strec-etek-modelleri (41)strec-etek-modelleri (40)strec-etek-modelleri (39)strec-etek-modelleri (38)strec-etek-modelleri (37)strec-etek-modelleri (36)strec-etek-modelleri (35)strec-etek-modelleri (34)strec-etek-modelleri (33)strec-etek-modelleri (32)strec-etek-modelleri (31)strec-etek-modelleri (30)strec-etek-modelleri (29)strec-etek-modelleri (28)strec-etek-modelleri (27)strec-etek-modelleri (26)strec-etek-modelleri (25)strec-etek-modelleri (24)strec-etek-modelleri (23)strec-etek-modelleri (22)strec-etek-modelleri (21)strec-etek-modelleri (20)strec-etek-modelleri (19)strec-etek-modelleri (18)strec-etek-modelleri (17)strec-etek-modelleri (16)strec-etek-modelleri (15)strec-etek-modelleri (14)strec-etek-modelleri (13)Streç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek ModelleriStreç Etek Modelleri

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın