Yeni Konular

Survivor 11 Nisan 2015 28. Bölüm Tanıtımı Video

survivor-all-star-basliyorSurvivor 11 Nisan 2015 28. Bölüm Tanıtımı Video

Survivor All Star 11 Nisan’da yayınlanacak olan 28 bölüm tanıtım videosunda gösterilen beklenmedik olaylar gelişiyor. Bu olaylarda Gönüllüler arasında gelişiyor. Hasan, Turabi için “Ben hayatımda bu kadar kötü bir insan görmedim” diyor ve Turabi’nin oldukça canı sıkılıyor. Ünlülerden Akın ise şunları söyledi; “Turabi’nin dün çıkarken elinde yanıyor görünen ateş aslında sönmüştür.” Bu olaylardan sonra Turabi çıkışta sinirlenerek meşalesini fırlatıyor. Hasan ile Sahra arasında geçen diyalogda Sahra; “Saltanat bir yere kadar sürüyor” diye söyledi. Turabi’yi sakinleştirmek ve moral vermek isteyen Hilmicem ise; “Üstümüze oynuyorlar Turabi. Çok büyük üstümüze oynuyorlar.” diye söyledi. Hasan ise özel kamera konuşmasında “Bunu çok açık yüreklilikle gözlerinin içine baka baka söyledim. Ben kimseden korkmuyorum.” dedi.

Diğer videodaki konuşmalar ise şöyle;

Turabi ise Hilmicem ile konuşmasında “Birinci olur olmaz…”

Hilmicem; “Kükredi ya…”

Bunun dışında ise çok büyük bir talihsizlik daha yaşandığı görülüyor ve Merve tırmanma yerinde kontrolsüz hareket ediyor, dengesini kaybediyor ve tırmanma basamağına düşüyor.

11 Nisan 2015’de ödül oyununu kim kazanacak ve ne ödül verilecek merakla bekliyoruz. Gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir