Yeni Konular

Survivor All Star Doğukan İle Berna Kavgası Diskalifiye Var mı

Survivor All Star Kavga Berna
Survivor All Star Kavga Berna

Survivor All Star da gerginlik ve kavga!

Ada konseyinde meydana gelen gergin anlar sonucu olarak Merve Oflaz ile Berna gitmek amaçlı seçildi . Fakat bu tercih yaşanana kadar sözlü pekçok polemik yaşandı . Konsey ardından bu gerginlik adada aynı ritimde devam edince Berna ile Doğukan birbirine girdi . berna elendi mi berna diskalifiye mi edildi survivor all star doğukan berna kavgası…

Survivor’da onuncu hafta Ada konseyinde gergin bir hava vardı . Tanınmış Kişiler olan Ünlüler kulübü dokunulmazlık oyunununu kaybecinde ada konseyine üzgün gidenler oluyorlar.

Survivor tanınmış kişiler takımında ada konseyi ardından çok kocaman kriz patladı . Doğukan Manço ile dövüş eden Berna ortalığı birbirine kattı . Takım dostları Berna’yı tutmaya çalışırken şaşırtan görüntüler kameralara yansıdı .

Survivor ada konseyinde Hakan ve Merve Aydın ekibi içinde gerginlik ekrana taştı . İşte 12 Nisan Survivor ada konseyinde yaşananlar . Ada konseyinde tanınmış kişiler takımında oyların eşdeğer çıkması sonucu olarak Merve Oflaz ve Berna Canbeldek elenmek üzere çıktılar .

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın