Yeni Konular

Survivor All Star’a Katılacak 14 İsim Kimler?

Survivor All Star’a Katılacak 14 İsim Kimler?

survivor-all-star-basliyor

Birçok izleyici tarafından İzlenme rekorları kıran program, Survivor yapımcısı ve kanalının sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından sunulmaktadır. Yeni bölümü ve yeni sezonu ile ilk kez kendi TV kanalında yayınlanacak olan program TV8 kanalında yayınlanacaktır. Aralarında birbirinden iddialı isimlerin bulunduğu yarışmacıların katıldığı yarışmanın ilk fragmanı da yayınlandı. TV8 ekranlarında ilk kez izleyicisiyle buluşacak olan Survivor‘a katılan isimler ise aşağıda sıralanmıştır.

 

Yarışmacılar geçtiğimiz sezonlarda yarışan birçok tanınmış isimden oluşmaktadır. Survivor kadrosu bu kez gerçekten deneyimli ve iddialı isimlerden oluşmaktadır. Survivor yarışmasında yeni oyunlarında yer alacağını belirten yönetim, izleyicileri daha çok heyecanlandıracak karşılaşmalarda olacağını vurgulamaktadırlar. ALL Star kadrosuna katılan tüm yarışmacılar seyircilerin aklında kalan ve en çok sevilen karakterlerden seçilmiştir. İz bırakanlar olarak tüm kadro aşağıdaki gibidir.

 

Survivor ALL Star kadrosuna katılan isimler ise şöyledir ; Duygu Çetinkaya hırçınlığı ile bilinmekteydi. Anıl Tetik son derece süratli bir yarışmacıydı. Nadia Zagli, Hasan Yalnızoğlu en güçlülerindendi. Hakan Hatipoğlu çevir bir yarışmacıydı. Turabi Çamkıran en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisiydi. Hilmi Cem İntepe şampiyon kimliği ile öne çıkmaktadır. Merve Oflaz tek bayan şampiyondu. Pascal Nouma yetenekli bir yarışmacıydı. Serenay Aktaş en güzel yarışmacılardandı. Fulya Keskin, Sahra Işık mücadeleci bir yarışmacıydı. Almeda Abazi güzel yarışmacılardandı. Nihat Doğan en renkli simalardan birisiydi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir