Yeni Konular

Takma Kirpik Nasıl Kullanılır

2015-03-15_233324Takma Kirpik Nasıl Kullanılır

Çekici bakışların vazgeçilmezleri olarak isimlendirilen takma kirpikler aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz görünüme merhaba diyebilirsiniz. Takma kirpik kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Sizlere önereceğimiz tüyolar aracılığı ile en doğru takma kirpik takma tekniklerinin ön plana alınmasını sağlayabilirsiniz.

Takma Kirpik Nasıl Kullanılır

Bu uygulama için öncelikle kendi kirpikleriniz ile aynı renk tonlarına sahip takma kirpikleri kullanıma almanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında takma kirpiklerinizi tek tek ayırmalısınız. Kullanıma hazır halde bulunan takma kirpiklerinizin alt kısmına, az olmak şartı ile takma kirpik tutkalı sürmelisiniz. Bu işlem sonrasında takma kirpiklerin hepsini tek tek cımbız yardımı aracılığı ile göz kapağınızın en uç kısmından yapıştırmaya başlayabilirsiniz. Kirpikleri üfleyerek yapıştırırsanız dağılma probleminin de geri plana alınmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer takma kirpiklerinizi direkt tutkala bulayarak yapıştırırsanız, beyaz tutkal birikintilerinin ön plana çıkmasına sebep olabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmamak adına kirpiklerinize tutkal sürerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer yapıştırmaya alacağınız kirpiği yanlış yerde kullandıysanız telaşlanmayın ve kirpiğinizi geriye doğru çekerek başka yerde konumlandırın. Takma kirpikler aracılığı ile hayal ettiğiniz makyaj stilinin ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz eyeliner kullanımından yararlanabilirsiniz. Eyeliner aracılığı ile ön plana çıkaracağınız kedi göz makyajı da takma kirpik kullanımı adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Sizler de takma kirpik aracılığı ile hayal ettiğiniz göz makyajına merhaba diyebilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir