Yeni Konular

Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

takma-tirnak-kullanimi

TAKMA TIRNAK KULLANIMI

Birçok kadın tırnaklarının kesinlikle uzun ve bakımlı olmasını arzular. Bunun için tek yol tırnak uzatmak değildir. Artık devir takma tırnak devri de diyebiliriz. Takma tırnaklar o kadar geliştirildi ki günümüzde her uzunlukta ve renklerde kendimize en uygun tırnakları bulabilmekteyiz.

Özellikle tırnaklarınızın sağlığı iyiye gitmiyor ama güzel görünmelerini istiyorsanız. Takma tırnak kullanımı tamda size göre bir seçenek olabilir. Ancak bu konuda da dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Mesela her kadının tırnakları farklı şekillere sahiptir. Hemen hemen her tırnak yapısının da bir ismi bulunmaktadır. Gül yaprağı şeklindeki parmak ucunda geniş bir alan kaplayan tırnaklar gibi. Bu tırnak yapısı gül yaprağına benzetilir. O yüzden kendi tırnak yapınızı iyi tanımalı ve tırnaklarınıza en uygun takma tırnakları bulmalısınız. Çünkü takma tırnaklar tırnağınıza uymaz ise tırnaklarınızı güzel bir görünüme sokmaya çalışırken daha da kötü bir görünüm elde eder ve bu durumdan da hiç hoşnut kalmayabilirsiniz. Güzel haber ise her tırnağa uygun takma tırnaklarının olması.

protez-tirnak-takma

Takma tırnaklarda oje rengi ve deseni günümüzde fazlası ile çeşide sahiptir. Takma tırnak kullanımında en önemli durumlardan biri de sade tırnakların da ojeli tırnaklarında bulunmasıdır. Tabi ki ojeli tırnaklar da beğendiğiniz bir tasarım bulamıyorsanız sade takma tırnaklar alıp kendinizde istediğiniz gibi istediğiniz renkte boyayabilir ve şekillendirebilirsiniz. Takma tırnak aldığınız da içerisinde özel bir yapıştırıcı olduğunu fark edeceksiniz. Bunun kullanımı takma tırnağın kendi tırnağınıza yapıştıracağınız yüzeyi yani alt yüzeyine yapıştırıcıyı sürerek uygulamanızdır. Ayrıca sağlıklı olduğunun garantisini verebilecek ürünleri seçmenizde sizin faydanıza olmaktadır. Çünkü takma tırnaklar güzel görünseler de sağlıklı bir ürün değillerse eğer ellerinizde alerji gibi durumlar da yaratabilmektedir. Ayrıca yapışkanı da çok önemlidir. Onun da kesinlikle kaliteli olması gerekir. Özel bir davete gittiğinizi düşünün tırnaklarınızın birer birer düşmesini istemezsiniz. Takma tırnaklar günümüz de hemen hemen tüm kadınların kurtarıcıları olmuştur. Aslında kullanımı da oldukça kolay ve günümüzdeki tasarımları sayesinde de fazlası ile renk, tasarım çeşidine sahiplerdir.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın