Yeni Konular

Tanıştığım Kişinin Doğru Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

Tanıştığım Kişinin Doğru Olup Olmadığını Nasıl Anlarım
Tanıştığım Kişinin Doğru Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

Yeni biriyle tanıştınız, sizin için doğru kişi mi, değil mi sorusu aklınızı meşgul etmektedir.

İlk başta aceleci davranmayın, biraz zaman tanıyın, konuşun onla zaman geçirin. Hayatınıza girdiğinden beri hayatınızda olumlu ve olumsuzlukları gözden geçirin ona göre karar verin ilk başta hayatınıza girdiğinden beri hayatınızda olumlu neler gelişti bir liste yapın. İlişki uzmanlarının yeni başlayan bir ilişkinin doğru yol kat tetiğinin listemizde yer alan davranışlardan varsa doğru yoldasınız eğer farklı davranışlar sergiliyorsa yol yakınken doğru olan ilişkinin ilerlemeden bitmesidir.

Doğru Kişinin Özellikleri

2015-06-19_104719

1.Yeni tanıştığınız kişi ilk başta size saygılı olacak, sizle konuşurken ciddiyetinden, beyefendiliğinden ödün vermeyecek.

2.Yeni tanıştığınız kişi sizi hayatınızı. Ailenizi, çevreniz de ki insanları tanımak isteyendir. Sizinle ilgili her konu onun için önem arz edecek, merak edecek, sorular soracak.

3.Sorumluluk sahibi olacak, bir işi, oturmuş bir kişilik, çevresinde saygı gören, sevilen bir kişisi ise doğru kişidir sizin için sorumluluk sahibi olan kişiler hayatlarında ki kişilerin sorumluğunu taşıyabilirler onları mutlu edebilirler.

4.Size karşı ilgisini ölçün örneğin yemeğe çıktınız, yemekte onu gözlemleyin size karşı tavırları, konuşmalarında sizden ne sıklıkla bahsediyor, gelecek düşünüyor mu sonra sizi eve bıraktıktan sonra araması gecenin nasıl geçtiğini sorması, onun açısında nasıl geçmesi eğer mutlu olmuşsa ve sizin de duygularınızı soruyorsa doğru kişidir doğru yol alıyorsunuz.

5.Beraberken sizi gülümsetiyor mu, gün içerinse arıyor mu, seni merak ettiğini söylüyor mu, özlediğini, buluşmak istediğini söylüyor mu bunlara evetse size değer veriyor sizi yanında istiyor sizi seviyordur. Doğru kişi sizin için.

6.Gelecekle ilgili hayallerini anlatırken sizi de hayallerine alıyorsa, yakın çevresine ve ailesine sizden bahsetmişse doğru kişiylesiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Anne Sütü,Emzirme Teknikleri

Anne Sütünün Faydaları

Anne sütünün faydaları ve önemi Yeni doğmuş bebeklerin beslenmesinde en önemli etken anne sütü olup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir