Yeni Konular

Winat9 Alternatifi Tapporo Android telefondan para kazanma

Winat9 Alternatifi TAPPORO nedir, android telefondan para kazanma yöntemi,

İnternette surf yaparken bu programı buldum google play yorumlarına göre ödeme yapılıyor. programın amacı siz programı android telefonunuza kuruyorsunuz sonra gelen reklam, videoları tıklayıp istenenleri yapıyorsunuz puan kazanıyorsunuz.
ve Programa girdiğinizde sizden referal kodu isteyecektir. bu referal kodunu yazarsanız 0,25$ yani 250 puan kazanacaksınız kullanımı çok kolay videolu anlatımı alt kuısımda verilmiştir.

250 Puan Kodu: TAPCS2345

Şuan sadece Android ile çalışiyor ama YAKINDA APP STORE ile de çalışacakmış

1000 ORO= 1 $ karşılık geliyor. Daha sonra biriken puanlara karşılık gelen parayı paypal hesabınıza aktarabilir , amazon indirim kuponu alabilir , ya da facebook kredisi olarak kullanabilirsiniz.Paypal için 5$ ,10$ ve15$ olarak üç ödeme şekli mevcut. Videoları izleyip para kazanıyorsunuz Uygulamadan gelen puanı kazanıyorsunuz.

Paypal mailinizi ekleyin kazancınız oraya usd olarak gelecektir. ödemeler 1 hafta sonra paypal hesabına aktarılıyor.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

2 yorumlar

  1. TAPCS2345 referans koduyla üye olun 0.25 dolar Kazanın

  2. TAPMA84172 arkadaslar bu kodu tapporo yu ilk açtığını zda sağ altta me yazan bölüme girin hemen en üstte ^^ Enter invinite code +250 ^^ yazan yere bu kodu yazın TAPMA84172 5 dolar için ilk adımınızı atmış olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir