Yeni Konular

WordPress Seo Eklentileri 2014

wordpress-seoWordPress bugün dünyanın en popüler açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi (CMS) ‘dir. Tüm yeni web sitelerinin yaklaşık% 25 oranında kullanılan ve şu anda fazla 27 bin eklentileri vardır edilir.

 

Bu ortak bilgisidir Google sürekli kullanıcı deneyimini iyileştirmek hedefiyle arama motoru algoritmaları günceller. Sonuç olarak, Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) stratejileri de tutmak için değiştirmeniz gerekir.WordPress kendisi SEO oldukça kolaylaştırır, ama sizin sıralaması daha iyi yapmak için yardımcı olabilecek birçok eklentileri vardır. 2013 için beş tavsiye SEO eklentileri bir göz atın.

1.. Yoast WordPress SEO

Bu yüksek eklenti anlamak ve kullanmak çok kolaydır.Sen içerik sitesi başlıkları ve meta açıklamaları optimize ederek arama motoru sonuçlarında kullanıcılar tarafından görülecektir nasıl kurabilirsiniz. Ayrıca, XML site haritaları kurun kalıcı bağlantıları temizlemek, ve sosyal medya siteleri için içerik optimize sağlar.

2. One SEO Pack All

Bu eklenti acemi için idealdir ve çok deneyimli yöneticileri için harika. Otomatik meta anahtar kelimeler ve meta açıklamaları üretebilir ve aynı zamanda başlıkları optimize edebilirsiniz. Bu yüzden motorlar olduklarını biliyorum arama mesajınıza görüntülere alt etiketleri ekleyebilirsiniz. Bu e-ticaret siteleri için genişletilmiş SEO entegrasyonu ile tek eklentidir.

3. Google XML Sitemaps

Yapılandırılmış site haritaları daha kolay sitenizi bulmak için arama motoru tarayıcılarının etkinleştirmek endeksleri vardır. Bu eklenti arama motorları için daha doğru bir dizin sağlar sitenize gelen özler linkleri ve örnek metin bir site haritası oluşturur. Yeni içerik oluşturmak her Ayrıca, otomatik olarak büyük arama motorlarına bildirim gönderir.

4. SEO Friendly Images

Bu eklenti otomatik olarak daha iyi arama sonuçları için resimlere alt özniteliği ve başlık etiketleri atar. Ayrıca görüntüler için özel ayarlarınızı kurmak için seçeneğiniz vardır.

5. W3 Total Cache

Sayfa hızı özellikle Google, sıralamasında önemli bir faktördür. Bu eklenti WordPress için en iyi performans optimizer. Bu sitenin her yönünü önbelleğe alarak sunucu performansını artırır. Bu kullanıcı deneyimi ve arama motoru sıralamasında geliştirir indirme süresini azaltır.

SEO geliştirmek yardımcı olmak için pek fazla eklentileri vardır. SEO sürekli değişiyor unutmayın, ve öngörülebilir gelecekte de gelişmeye devam edecektir. Yüksek sıralaması için arayış hedeflenen arama için değerli olacak büyük içerik oluşturma rahatsız izin vermeyin. Yeterince onun gibi insanlar bunu paylaşmak, bu bağlantılar ve daha iyi sıralama kazanacağım. Kullanıcı deneyimi optimize edilecek bir sayfa için sırayla SEO ile dengelemek zorundadır.

Bir geliştirici irtibata SEO WordPress web sitelerinde önerilen diğer eklentileri hakkında daha fazla bilgi için.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir cevap yazın