Yeni Konular

Yalan Dünya 29 Haziran 2012 sezon Finali izle 23 . bölüm izle

Yalan Dünya 23.bölüm izle, Yalan Dünya 29 Haziran 2012 izle, 23.06.2012 Yalan Dünya Kanal D izle
Yalan Dünya 23 Bölüm izle,Ekranların Sevilen dizisi Yalan Dünya sezon finali bölümü ile birlikte yeni yayın dönemine kadar ekrana veda ediyor.Yalan Dünya Sezon Finalinde neler yaşanacak.İşte Yalan Dünya 23.Bölüm

Kanal D’nin başrollerini; Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü’nün paylaştıkları sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya” bu akşam sezon finali bölümü ile birlikte yeni yayın dönemine kadar ekrana veda ediyor.

Yeni sezonda yepyeni bölümleriyle yine Kanal D’de ekrana gelecek olan dizinin bu bölümünde; Nurhayat ile Rıza nikâh masasına otururken, Deniz de tatil için İzmir’e doğru yola koyuluyor.

Nurhayat ile Rıza’nın düğün hazırlıkları tam gaz devam etmektedir. Ancak nikahın telaşına dalan Kocabaşlar ve Nurhayat, Rıza’nın doğum gününü unutmuştur. Bu duruma çok gücenen Rıza, beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalır. Yaz tatilinde bir sinema filmine evet diyen Emir, Açılay’ın aynı projede yer almasını sağlar. Fakat Açılay, filmde Emir’in İtalyan ve oldukça seksi bir yıldız ile hayli samimi sahnelerde boy göstereceğini öğrenince ikili arasında kıyamet kopar. Yaz tatili için anneannesinin Çeşme’deki yazlığına gitmek isteyen Bora bir türlü onu ikna edemez. Sonunda ikili bir anlaşma yapar.
Yalan Dünya 20.Bölüm Fragmanı Video:

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.redmoli.com/wp-content/uploads/2012/03/yalan-dünya.jpg’]http://www.trsohbet.com/portal/wp-content/video/yalandunya19.mp4[/pro-player]
   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir