Yeni Konular

Yaprak Dökümü 129 yeni bölüm izle 11 kasım 2009

yaprak-dokumu-12411 kasım 2009 çarşamba günü yaprak dökümünün 129. bölümünde konusu Neclanın yaşadığı acılar ve üzerine kurulu.Yaşadığı acıyı unutmak için Cem’in şirketteki işlerinin başına geçen Necla’yı zor ve mücadele dolu günler beklemektedir.
Necla yaşadığı acıyı unutmak için Cem’in şirketteki işlerinin başına geçer.

Tüm projelerin sorumluluğunu üstüne alırken, Aydınoğlu Holding’de de yeni bir dönem başlamış olur. Bu dönem Necla için artık büyük zorluklara ve mücadelelerle geçer.
Leyla ise  geçmişiyle olan bağlarından bir türlü kurtulamaz. Bir kez daha Oğuz’un yanında, bir türlü yakalayamadığı mutluluğu aramaya heveslenir. Ancak onun için de tercih ettiği bu yol, yine karanlıklarla doludur.
Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım, Necla’ya yardımcı olmak için onun yanında bir süre daha kalmaya devam ederler. Ancak onların iyi niyetle uzattıkları yardım eli, hayata tutunmak için tüm gücünü harcayan Necla için farklı anlamlara bürünür.
Sedef’in Milano’ya gitmesiyle aşkına veda eden Şevket için, özlem dolu günler başlar. Ferhunde ise Şevket’ten gördüğü ilginin peşinden giderken, bir yandan da temkinli olmayı sürdürür. Ferhunde, tedirginliğinin gölgesinde, Şevket’i bir oyunla sınamaya hazırlanır.
Hayriye Hanım’ın iyi niyetle Şevket ve Necla’yı bir araya getirme çabası hiç beklenmedik bir sonuç doğurur. Necla geçirdiği acı dolu günlerin ağırlığını, tüm ailesine sırtını dönerek üzerinden atacaktır.

Yaprak Dökümü 129 bölüm 11 kasım 2009 videosu


Yaprak dökümü 129. blm kısım 1
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 2
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 3
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 4
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 5
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 6
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 7
.

Yaprak dökümü 129. blm kısım 8
.

Yaprak dökümü sonran 9
   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir Yorum

  1. instagram gratis programma gratis video download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir