Yeni Konular

Yaprak dökümü 167.bölüm izle Yaprak dökümü 3 kasım izle

3 kasım 2010 çarşamba akşamı Kanal D nin sevilen dizilerinden yaprak dökümü 167. yeni bölümü ile ekranlara geliyor.Dizinin bu bölümünde Mutlu olmak için tutunduğu her dalı kırılan Leyla, kızı Ahu’yu dünyaya getirmiştir. Ancak şimdi kendini her şeye yabancı ve hayallerinden çok uzakta hissetmektedir. Leyla’nın bozulan psikolojisinin farkında olan Fikret’se, şefkatle ona destek olmaya çalışmaktadır.

Tahsin ile beraber İstanbul’a dönen Hayriye Hanım, doğrudan hastaneye Leyla’nın yanına gider. Seneler sonra yine babaevinde, babasının yanında kalmaya devam eden Necla’ysa, hayatının muhasebesini yaptığı anda, Ali’nin dile getireceği gerçekler ile sarsılır. Necla bir kez daha hayatına yön vereceği bir eşiktedir.

Sevinci ve hüznü bir arada yaşayan Tekin Ailesi’nin kapısında hiç beklenmedik biri vardır. Ferhunde’ye uzun zaman önce kapatılan bu kapı, Ali Rıza Bey’in isteğiyle aralanır.

Ayrılık kararından sonra, Fikret’in zor döneminde yanında olan Tahsin yeniden umutlanmıştır. Ancak Cevriye Hanım’ın başlattığı rüzgar, Tahsin ile Fikret’in arasındaki mesafeyi büyütüp, umutları söndürecektir.

Kaçış planını bir süreliğine ertelenmek zorunda kalan Oğuz, tüm geçmişine sırtını dönmek üzeredir. Leyla’ysa yenildiğini düşündüğü hayat mücadelesinde, hayatına girdiği günden beri kendisini oradan oraya savuran Oğuz ile vedalaşacaktır

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 1

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 2

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 3

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 4

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 5

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 6

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 7

Yaprak dökümü 167.bölüm kısım 8

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir