Yeni Konular

Yarı Yolda Bırakmayacak Hit Kıyafetler

636a267440bfbeb19ecc616c63f1c42dHer kadının acele etmesi gerektiği ve kısa zamanda şık olmanın da önemli olduğu durumlar olabilir.Dolabınızda bu gibi durumlar için mutlaka olması gereken,yarı yolda bırakmayacak hit parçalar…

 MIRANDA KERR ARRIVE AU BRISTOL

JEAN PANTOLON
Her bayanın gardırobunda vücuduna uyan ve yakışan bir jean mutlaka bulunmalıdır.Kaliteli bir jean pantolon çok kolay her kıyafetle kombin edilebilir.Özellikle sade bir t-shirt veya şallarla harika bir görünüm oluşturabilirken şıklıktan da ödün vermemiş olursunuz.

kAjEYv (1)

 SİYAH ELBİSE
Her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı parçalardandır siyah elbiseler…Gerektiğinde gündüz veya gece zamansız bir şekilde tercih edebilirsiniz.Doğru şekilde kombinlediğiniz siyah elbiseniz sizi oldukça şık gösterecektir.

 

ceket1
 BLAZER CEKET
Her türlü ortama ve kombine uyan blazer ceketler yine hit kurtarıcılardandır.Etek,jean pantolun veya kumaş pantolonlarla da kombin edebileceğimiz bu ceketler gardırobunuzun olmazsa olmazları arasında kesinlikle yer almalıdır.

rnuY6nU02PE
 BASİC T-SHİRT
Basic t-shirtler kadınların her zaman ihtiyacı olduğu hit kıyafetlerin başında gelir.Onlara hareket katmanın en kolay yollarından biri aksesuar kullanmaktır.Beyaz ya da siyah basic t-shirtlerin hareketlenmesi için aksesuar olarak büyük kolyeler takabilirsiniz.

ajoXBd

 BEYAZ GÖMLEK
Klasik ama şık bir seçim olan beyaz gömlekler,her ortama uyan hit kıyafetlerdendir.Jean bir pantolon,kalem etek,ceketler ve kazaklar beyaz gömlekler için en iyi tamamlayacılardandır.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın