Yeni Konular

Yeşille Mavinin Buluştuğu Adrasan Sun Village

Yeşille Mavinin Buluştuğu Adrasan Sun VillageAkdeniz’in çam ve doğanın esintisiyle, bedeninizdeki yorgunluğu atacak, kuş cıvıltılarıyla gelen seslerin insana huzur vereceği,limon ağaçlarının ortama dağıttığı hafif, tropik ve ekşi meyve kokusunu içinize çektiğinizde, bambaşka bir mutluluğa götürecektir.

Bütün kış yoğun bir iş temposuyla çalıştınız. Hava kirliliği, stres, yorgunluk artık sizden uzak olmalıdır. Bunu ancak Adrasan Sun Village ile tatilinizi yaparak üzerinizden atabilirsiniz.

2016-04-14_122731Antalya, Olympos-Adrasan mevkiinde bulunur.Adrasan Sun Village denize 750 metre civarında uzaklığı vardır.Bol oksijenli havasıyla güne zinde başlayarak,kısa bir yürüyüşle özel plajına gidebilir, denizin serin sularında keyif yapabilirsiniz.

Müşterilerin zevklerine uygun oda tipleriyle standart oda, dublex oda bulunmaktadır.Yeşil ve mavinin bütünleştiği, doğa harikası Adrasan, şehirde yaşadığımız bina yığınlarından bizleri bir nebze de olsa uzaklaştıracaktır.

Denize girmek istemediğiniz an, serinlemek isteyen müşteriler için, açık yüzme havuzu mevcuttur.

2016-04-14_122746Tesiste sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, sizlere Akdeniz’in lezzetli yiyecekleri ile siz misafirlerine en iyi şekilde hizmet verecektir.

Eşiniz ve sevdiklerinizle unutamayacağınız bir tatil yapmak isterseniz, Adrasan Sun Village’yi arayınız, rezervasyonunuzu hemen yapınız.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Eskişehir Tanıtım Gezilip Görülecek Yerler

Eskişehir Tanıtım Gezilip Görülecek Yerler

İç Anadolu’nun incisi Eskişehir son dönemlerdeki gelişmesi ve bir o kadar popüler olması ile beraber …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir