Yeni Konular

Yüzdeki Lekelere Çözüm

2015-03-26_072716Yüzdeki Lekelere Çözüm

Güneşin zararlı ışınlarının cilt ile temas etmesi sonucu meydana gelen cilt lekelerini kullanıma alacağınız kozmetik ürünler aracılığı ile çözüme kavuşturabilirsiniz. En çok tercih edilenler arasında yer alan nemlendirici kremler lekelerin kapanması adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir.

Kozmetik çözüm:

Cilt tipiniz ile uyum içerisinde olan nemlendiriciler

Cildinizden bir ton koyu fondöten

Kapatıcı

BB krem

 

Yüzdeki lekelerin geri plana alınması adına öncelikle yukarıda saymış olduğunuz tüm malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir. Uygulamanın ilk kısmında cildiniz ile uyum içerisinde olan nemlendiricilerden yararlanabilirsiniz. Bu adın sonrasında cildinizde kapatmak istediğiniz yerlerin üzerine kapatıcı sürmelisiniz. Bekleme süresinin ardından cildinize bb kremi kullanıma alabilirsiniz. BB kremler genellikle cildin sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olmasını desteklemektedir. Daha sonra fondöten kullanımına geçebilirsiniz. Eğer cildinizdeki lekeler belirgin değilse fondöteni  çok ince bir tabaka halinde kullanıma almalısınız. Cildinize fondöten uyguladıktan sonra biraz beklemeniz gerekmektedir. Bu işlem fondöteninizin cildinize oturması adına büyük önem taşımaktadır. Son aşamada ise cilde pudra uygulanır. Bu uygulamada dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de pudrayı bastırma yöntemi ile kullanıyor olacağınızdır. Eğer kullanıma alacağınız pudrayı gelişi güzel sürerseniz kalıp gibi bir görüntünün oluşmasına sebep olabilirsiniz. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz. Kolları sıvayın, sağlıklı ve canlı cilt tipine merhaba deyin.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir